خبر

 • تک بورد - اپل سه هفته زودتر از آنچه پیش بینی می شد ،

  اپل سه هفته زودتر از آنچه پیش بینی می شد ، "برچسب های تغذیه ای" رازداری را اجرا می کند
  چند ثانیه قبل

  وقتی تبلیغ کنندگان در اکوسیستم اپل متوجه شدند که مجبورند اطلاعات ردیابی و جمع آوری اطلاعات را در اختیار کاربران قرار دهند ، از این موضوع خوشحال نبودند. بوی بدی که آنها ایجاد کردند کافی بود تا اپل این سیاست را تا سال آینده کنار بگذارد. اکنون می گوید این دستورالعمل ها از ماه آینده اجرایی می شوند.

  روز جمعه ، اپل اعلام کرد که سه هفته قبل از تأخیر اولیه خود تا اول سال ، اجرای جدید حریم خصوصی "برچسب های تغذیه ای" و سیاست های شفافیت خود را از ماه آینده آغاز خواهد کرد. برچسب ها اطلاعاتی در مورد چگونگی جمع آوری و استفاده برنامه ها از تلفن توسط برنامه ها ارائه می دهند.

  اپل هنگام جزئیات iOS 14 در ماه ژوئن ، از ویژگی جدید شفافیت رونمایی کرد. کریگ فدریگی پانل های جدید را به "برچسب های تغذیه غذا" اما برای حفظ حریم خصوصی تشبیه کرده است. سیاست های جدید App Store توسعه دهندگان را ملزم می کند اطلاعات خاصی در مورد شیوه های جمع آوری اطلاعات خود داشته باشند.

  https://techbord.com اپل سه هفته زودتر از حد انتظار

  این ویژگی و قوانین بلافاصله با تبلیغاتی که معتقدند مانع توانایی آنها در ارائه تبلیغات هدفمند می شود بحث برانگیز شد. فیس بوک حتی به صورت لحظه ای به شرکای خود هشدار داد که این یک فاجعه تبلیغاتی ایجاد خواهد کرد و شاید اصلاً ارزش تبلیغات در iOS 14 را نداشته باشد.

  در نهایت این واکنش منجر به تاخیر اپل در اجرای این برنامه تا سال 2021 شد. اجرا را تا قسمت اول ماه آینده افزایش داده است. از 8 دسامبر ، کاربران برچسب های رازداری را در صفحه توضیحات برنامه در فروشگاه App مشاهده خواهند کرد.

  اکنون این دستورالعمل ها بر روی سیستم افتخار کار می کنند ، با این کار سازندگان برنامه خود را برای جمع آوری و پیگیری خود گزارش می دهند. مواد و روش ها. توسعه دهندگان ملزم به به روز نگه داشتن این برچسب ها هستند. اپل به چگونگی اطمینان از ارائه اطلاعات دقیق استودیوها اشاره نکرد. احتمالاً ، این بررسی ها برای بررسی اینکه آیا توسعه دهندگان اطلاعات معتبری را ارائه می دهند یا سعی در بازی کردن سیستم دارند ، انجام می شود.

خبرهای دیگر از اپل