خبر

 • تک بورد - اپل رویداد بعدی خود را در 18 اکتبر میزبانی می کند که انتظار می رود Mac های جدید در آن حضور داشته باشند

  اپل رویداد بعدی خود را در 18 اکتبر میزبانی می کند که انتظار می رود Mac های جدید در آن حضور داشته باشند
  10 روز و 2 ساعت قبل

  اپل هفته آینده میزبان رویداد معرفی محصول بعدی خود خواهد بود. دومین نمایشگاه این شرکت در چند ماه گذشته در 18 اکتبر ساعت 10 صبح اقیانوس آرام / 1 بعد از ظهر برگزار می شود. شرقی. دعوت نامه ارسال شده برای اعضای مطبوعات برای گردهمایی مجازی حاوی شعار "Unleashed" است ، که جزئیات زیادی ارائه نمی دهد زیرا مربوط به مواردی است که می تواند برای دوشنبه آینده روی پرده باشد.

  با این وجود ، اکثر کسانی که اخبار اپل را دنبال می کنند ، پیش بینی می کنند MacBook Pro مبتنی بر M1X در دو نوع 14 و 16 اینچی معرفی شود. شایعات نشان می دهند که لپ تاپ ها از پردازنده 10 هسته ای متشکل از هشت هسته عملکردی در کنار دو هسته کم مصرف استفاده می کنند. بر اساس گزارشات ، پیکربندی رده پایین دارای 16 هسته گرافیکی است در حالی که مدل رده بالاتر از 32 هسته استفاده می کند.

  https://techbord.com اپل رویداد بعدی خود را در 18 اکتبر میزبانی می کند که انتظار می رود Mac های جدید

  در سایر نقاط ، انتظار می رود Mac های جدید دارای صفحه نمایش بهبود یافته و بازگشت اتصال شارژ MagSafe باشند. در همین حال ، نوار لمسی می تواند به یک مورد اختیاری تبدیل شود یا حتی به طور کامل حذف شود. همچنین در مورد بازگشت اسلات کارت SD و درگاه HDMI صحبت می شود.

  AirPods نسل سوم در رویداد آیفون ماه گذشته مورد انتظار بود ، اما هرگز عملی نشد. ممکن است آنها به هر دلیلی به رویداد این ماه برخورد کرده باشند ، بنابراین مراقب آنها نیز باشید. Mac mini همچنین می تواند با استفاده از تراشه M1X در زیر کاپوت ، تجدید شود.

  علاقمندان می توانند رویداد اپل را در وب سایت شرکت یا از طریق برنامه Apple TV مشاهده کنند.

خبرهای دیگر از اپل