techbord.com اپل در سیاست خود تجدید نظر می کند ، به خریداران اجازه می دهد بدون نیاز به ارسال ساعت ، باند نامناسب را بازگردانند

خوشبختانه ، اقدام کنگره ای برای اپل انجام نشد تا متوجه شود که سیاست موجود خود برای باندهای تماشایی عملی نیست و تغییرات مناسب را برای کمک بهتر به خریداران در مبادلات انجام می دهد.

متقاضیان اولیه Apple Watch Series 6 و Apple Watch SE به راه سختی پی بردند که چه اتفاقی می تواند بیفتد در صورت شکست سیاست بر عقل سلیم.

جدیدترین پوشیدنی های اپل می توانند با سبک جدیدی از بسته بندی پیکربندی شوند - باند کششی رایگان ، حلقه انفرادی یا حلقه انفرادی بافته شده. اپل یک نمودار اندازه قابل چاپ برای اطمینان از سفارش درست اندازه خریداران در اختیارتان قرار می دهد اما حتی هنوز هم برخی از کاربران هنگام ورود ساعت خود با مشکلات اتصالات روبرو می شوند.

هنگام دستیابی به تعویض باند های خود با اندازه مناسب تر ، خریداران یاد گرفتند آنها باید کل ساعت را - و نه فقط باند - را به عقب بفرستند ، زیرا سیاست Apple آن را "پیکربندی سفارش خرید" می داند. بعضی از آنها بارها هفته ها یا ماه ها برای تکمیل کامل صبر منتظر مانده بودند.

در حال حاضر با پشتیبانی اپل در تلفن هستید آنها باند من را عوض می کنند و تعویض ها را در اولویت قرار می دهند تا سریعتر از فروشگاه نشان دهند. آنها حتی به من اجازه می دهند که باند سوم را امتحان و برگردانم ، فقط هر اندازه بین 6 ، 7 و 8 را به بهترین وجهی حفظ کنند.

- Eli Hodapp (hodapp) 24 سپتامبر 2020

طبق گزارشات دست اول اخیر ، اپل خطای روش خود را اصلاح کرده و در حال حاضر به خریداران این امکان را می دهد که باند نامناسب را بدون نیاز به ارسال ساعت بازگردانند.

الی هوداپ گفت نمایندگان جایگزین خود را در اولویت قرار می دهند تا سریعتر حمل شود ، به او اجازه دهید تا گروه سوم را امتحان کند و در یک گروه ورزشی رایگان پرتاب کند تا این دردسر را جبران کند.

دیگران نیز تجربه های مشابهی را در تلاش برای به دست آوردن گروه های خود گزارش می دهند جایگزین شد.

اپل در سیاست خود تجدید نظر می کند ، به خریداران اجازه می دهد بدون نیاز به ارسال ساعت ، باند نامناسب را بازگردانند
apple/اپل-در-سیاست-خود-تجدید-نظر-می-کند-به-خریداران-اجازه-می-دهد.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سایت Parler-like Gab هک شد ، 70 گیگابایت داده اکنون در اختیار یک گروه فعال است
techbord.com فراخوان نویسندگان: TechSpot نویسندگان کارمندان و متخصصان نحوه کار را استخدام می کند
techbord.com Instagram Live Rooms به شما امکان می دهد چهار نفر همزمان پخش شوند
techbord.com نسخه Stadia Terraria پس از آشتی سازنده با Google دوباره فعال شد
techbord.com چین با جلوگیری از محدودیت های ایالات متحده ، برای تهیه تجهیزات نیمه هادی به ژاپن متوسل می شود
techbord.com Pixel 4a 5G امروز با قیمت چانه زنی است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.