خبر

 • تک بورد - اپل جانشین فناوری کوین لینچ را برای کار در پروژه های اتومبیل استخدام می کند

  اپل جانشین فناوری کوین لینچ را برای کار در پروژه های اتومبیل استخدام می کند
  17 روز و 18 ساعت قبل

  گفته می شود کوین لینچ از اپل برای کمک به پروژه خودروسازی این شرکت که مدتهاست شایعه شده است ، استخدام شده است. لینچ در کمک به اپل در زمینه تولید پوشیدنی و به ویژه اپل واچ نقش مهمی داشت. قبل از اینکه در اپل باشد ، او به عنوان مدیر ارشد فناوری در Adobe خدمت می کرد ، جایی که برای او غیر معمول بود که با مدیر عامل اپل استیو جابز در مورد Flash ، پلت فرم نرم افزار چندرسانه ای Adobe ، معاملات عمومی را انجا

  چهار منبع آگاه به این موضوع به Business Insider گفتند که VP فناوری اکنون در حال کار بر روی Project Titan ، برنامه وسایل نقلیه الکتریکی / رانندگی مستقل اپل است که گفته می شود در مراحل مختلف عملیاتی بوده است. حداقل از سال 2014. تا به امروز ، اپل به طور عمومی هیچ نوع محصول یا خدمات متمرکز بر خودرو را اعلام نکرده است.

   https://techbord.com اپل جانشین فناوری کوین لینچ را برای کار در پروژه اتومبیل استخدام می کند

  (کوین لینچ ساعت اپل را به نمایش می گذارد)

  اضافه شدن لینچ به پروژه یک منبع گفت ، تیم تیتان علاوه بر وظایف فعلی خود به عنوان معاون فنی ، است. به همین ترتیب ، او به کار در watchOS ادامه خواهد داد و در استراتژی مراقبت های بهداشتی اپل نیز دخیل خواهد بود.

  پروژه ماشین الکتریکی اپل ، حداقل از آنچه شنیده ایم ، کمی سوار غلتک بوده است. از آسیاب شایعه. در ابتدا ، طبق گزارشات ، اپل می خواست یک ماشین الکتریکی بسازد که با پیشنهادهای شرکت هایی مانند تسلا مخالف باشد. با این وجود ، چند سال بعد ، اپل تمرکز بیشتری بر روی فناوری اساسی ایجاد شده در ایجاد یک سیستم خودران دارد. اخیراً شنیده ایم که اپل دوباره علاقه مند به تولید یک وسیله نقلیه واقعی است.

خبرهای دیگر از اپل