techbord.com اپل توضیح می دهد که چگونه AirPods Max هنگام استفاده از آن انرژی را حفظ می کند

هدست جدید AirPods Max اپل دستگاهی همیشه روشن است. دکمه روشن / خاموش وجود ندارد و هنگامی که در "کیف هوشمند" خود قرار می گیرد ، هنوز خاموش نمی شود بلکه در عوض وارد حالت کم مصرف می شود تا عمر باتری را حفظ کند. اپل اکنون توضیح می دهد که این حالت هنگامی که هدفون ها به مدت پنج دقیقه تنها بمانند نیز ایجاد می شود.

هفته گذشته اپل AirPods Max را راه اندازی کرد - مجموعه ای از هدفون های بی سیم گوش بیش از حد با همان ویژگی های کلیدی AirPods Pro. کاربران احساسات مختلفی در مورد هدست جدید داشتند. کیفیت و شکل ظاهری فوق العاده ای است و عملکرد آن نیز آشنا است ، اما کاربران نسبت به نحوه خاموش کردن آنها گیج شده اند.

هدست دارای یک دکمه روشن نیست. درعوض ، قرار دادن آن در "Smart Case" آن را غیرفعال می کند. روزها است که کاربران سعی می کنند بدون اینکه آنها را در "قفسه سینه" قرار دهند ، راه حلی برای خاموش کردن قوطی ها پیدا کنند. همانطور که مشخص شد ، آهن ربا کلیدی هستند. با این حال ، به نظر می رسد حتی قرار دادن آنها در پرونده نیز در واقع خاموش کردن آنها نیست.

در پاسخ به نگرانی در مورد عمر باتری ، اپل بی سر و صدا سند پشتیبانی AirPods Max را در وب سایت خود به روز کرد. این توضیح می دهد که هدست هنگام قرار دادن در سوتین به حالت کم مصرف وارد می شود. علاوه بر این ، قرار دادن هدست در کیس یا استفاده از آهن ربا یخچال برای فعال کردن این حالت کم مصرف ضروری نیست.

"اگر AirPods Max خود را تنظیم کنید و آنها را به مدت 5 دقیقه ثابت نگه دارید ، آنها از بین می روند به حالت کم مصرف برای حفظ شارژ باتری ، "" در سند پشتیبانی می گوید. "بعد از 72 ساعت ساکن بودن از Smart Case ، AirPods Max شما به حالت کم مصرفتری می رود که بلوتوث را خاموش می کند و برای شارژ بیشتر باتری Find My را پیدا کنید. "

 https://techbord.com اپل توضیح می دهد AirPods Max چگونه در هنگام استفاده از انرژی خود را ذخیره می کند

به همین ترتیب ، قرار دادن تلفن ها در Smart Case این دو حالت را فعال می کند ، البته با سرعت بیشتری. حالت کم مصرف بلافاصله شروع می شود و ultralow پس از 18 ساعت به جای 72 شروع می شود.

بنابراین ، برای کاربرانی که می خواهند مدتی دور شوند ، خوب است بدانند که باعث کم شدن نیرو می شود حالت روشن و خاموش فقط 5 دقیقه بیشتر از قرار دادن AirPods Max در قاب خود طول می کشد. کسانی که می خواهند آنها را بیش از دو روز کنار بگذارند ، احتمالاً بهتر است آنها را دوباره در Case Smart قرار دهند تا زودتر حالت فوق العاده قدرت را شروع کنند.

در نهایت ، AirPods Max همیشه بر روی دستگاه با این حال ، از آنجا که بسیاری از عملکردهای هدست از نرم افزار ناشی می شود ، اپل می تواند در به روزرسانی های نرم افزاری آینده ، سوئیچ کنترل حالت های باتری را از تلفن کاربر اضافه کند. اینکه بخواهد یا نه کاملاً موضوع دیگری است.

اپل توضیح می دهد که چگونه AirPods Max هنگام استفاده از آن انرژی را حفظ می کند
apple/اپل-توضیح-می-دهد-که-چگونه-airpods-max-هنگام-استفاده-از-آن.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com با FCC تماس بگیرید تا تعریف اینترنت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.