خبر

 • تک بورد - اپل تقریباً مشابه علامت تجاری خود برای جلوگیری از آرم بطری آب حرکت می کند

  اپل تقریباً مشابه علامت تجاری خود برای جلوگیری از آرم بطری آب حرکت می کند
  14 روز و 3 ساعت قبل

  Facepalm: اختلافات مربوط به مارک تجاری بر روی آرم ها معمول است. در بیشتر مواقع ، مارک های مورد اختلاف فقط به طرز عجیبی شبیه به هم هستند. گاهی اوقات یکی پیش می آید که مردم سر خود را خراشیده می کنند و تعجب می کنند ، "" آنها چه فکری می کردند؟ "

  در اوایل این هفته ، اپل با صدور اطلاعیه ای از مخالفت (که توسط Law Law مشاهده شد) به اداره تجاری و ثبت اختراعات ایالات متحده (USTPO) علیه شرکتی که قصد دارد علامت تجاری را نشان دهد ، به نظر می رسد فتوشاپ آرم اپل باشد. این شرکت ، Georgette LLC ، برای محافظت از علامت تجاری در آرمی که به طرز چشمگیری شبیه به هم است ، ثبت کرد. در حقیقت ، هنگامی که تصاویر روی هم قرار می گیرند (در زیر) ، آنها منحنی ها و شکل های دقیقاً یکسانی دارند ، جدا از یک برگ اضافی و نماد نیش خوردن سیب.

  جورجت یک شرکت آب بسته بندی است ، بنابراین یکی تصور می کند که هیچ تولید کننده الکترونیک مصرف کننده گیجی وجود ندارد. با این حال ، اپل اشاره می کند که انواع دیگری از کالاهای مارک دار را نیز به فروش می رساند ، از جمله بطری های آب تزئین شده با مهر و موم اپل. این شرکت ادعا می کند که اجازه دادن به ژرژت برای تولید محصول خود به طور مشابه می تواند باعث ایجاد سردرگمی در مصرف کننده شود که اپل به این محصول مرتبط است ، به آن وابسته است یا آن را تأیید می کند.

   https://techbord.com اپل سعی می کند آرم آب بطری را تقریباً با علامت تجاری خود مسدود کند

  " مصرف کنندگان با علامت گذاری متقاضی به احتمال زیاد این علامت را با اپل. علامت گذاری متقاضی دارای یک طرح سیب تلطیف شده با یک برگ جدا شده از زاویه سمت راست است که از لحاظ بصری شبیه به مارک های معروف اپل است. در واقع ، شکل کلی طرح سیب متقاضی تقریباً مشابه است با شکل آرم سیب. "

  این آرم دارای علائم دیگری است که آن را از اپل متمایز می کند ، از جمله خطوط منحنی بر روی صورت ، علامت گذاری به رنگ خاکستری در کلاله ، و کلمات" I AM Arcus " روکش سفید. با این حال ، شکل کلی و منحنی های دقیق نشان می دهد که حداقل جورجت از علامت تجاری اپل "قرض گرفته" است.

  پرونده توسط مارک تجاری USPTO مورد بررسی و تصمیم گیری قرار می گیرد هیئت دادرسی و تجدید نظر در حالی که هر چیزی به غیر از clamdunk ، به احتمال زیاد هیئت مدیره در کنار اپل خواهد بود و با توجه به شباهت ها ، ثبت نام را رد می کند. از این گذشته ، اپل در بحث آرم خود با استارت آپ تناسب اندام Prepear در جایگاه نخست قرار گرفت و مارک تجاری آن تقریباً مشابه این نبود.

  اعتبار تصویر: Songquan Deng

خبرهای دیگر از اپل