خبر

 • تک بورد - اپل تأیید می کند که هیچ یک از AirPods از قالب صوتی بدون ضرر آینده پشتیبانی نمی کند

  اپل تأیید می کند که هیچ یک از AirPods از قالب صوتی بدون ضرر آینده پشتیبانی نمی کند
  8 روز و 4 ساعت قبل

  Facepalm: اگر شما مشترک اپل موزیک هستید ، ممکن است از شنیدن این که در ماه ژوئن صوتی بدون ضرر (ALAC) می آید بسیار هیجان زده شده باشید. با این حال ، این احتمال وجود دارد که شما با استفاده از AirPods خود به Apple Music گوش دهید. متأسفانه ، این شرکت تأیید کرد که هیچ یک از هدفون های بی سیم آن از ALAC پشتیبانی نمی کنند.

  از ماه ژوئن ، اپل موزیک به کاربران امکان می دهد آهنگ ها را در قالب ALAC (کدک صوتی بدون تلفات اپل) در وضوح های مختلف پخش کنند. هنگامی که اپل خبر را اعلام کرد ، صریحاً اشاره نکرد که برخی از مهمترین لوازم جانبی صوتی آن از آن پشتیبانی نمی کنند - یعنی خط AirPod.

   https://techbord.com اپل تأیید می کند هیچکدام از AirPods از قالب صوتی بدون ضرر آینده خود پشتیبانی نمی کنند

  درست است. AirPods ، AirPods Pro و حتی AirPods Max over-over over-ear 550 $ بالای اپل از رمزگذار بدون ضرر خود اپل پشتیبانی نمی کنند. در عوض آنها از رمزگذار AAC هنگام جفت شدن با آیفون استفاده می کنند. اپل این تذکر را با وب سایت سبک زندگی T3 تأیید کرد اما آن را نادیده گرفت و گفت که تمام هدفون های اپل ، از جمله مارک های AirPods و Beats با تراشه های بی سیم H1 یا W1 ، از Dolby Atmos Spatial Audio پشتیبانی می کنند ، همچنین در ماه ژوئن وارد می شوند.

  اپل به طور خاص اشاره نکرد که هدفون های بی سیم آن در بیانیه مطبوعاتی از صدای بدون ضرر پشتیبانی نمی کنند. با این حال ، در چاپ خوب اعلام شده است که "" Hi-Res Lossless (حداکثر 24 بیت در 192 کیلوهرتز) به تجهیزات خارجی مانند مبدل دیجیتال به آنالوگ USB (DAC) نیز نیاز دارد. "

  در حالی که صدای بدون تلفات بدون هزینه اضافی برای مشترکان در دسترس خواهد بود ، فعال کردن ALAC بدون تجهیزات مناسب فقط بی نیاز از پهنای باند بیشتری می جوید. بهتر است آن را کنار بگذارید مگر اینکه بدانید دستگاه دریافت کننده شما از خروجی ALAC پشتیبانی می کند.

  اعتبار تصویر: Nikkimeel

خبرهای دیگر از اپل