خبر

 • تک بورد - اپل بی سر و صدا یک ویژگی App Store برای گزارش برنامه های کلاهبرداری اضافه می کند

  اپل بی سر و صدا یک ویژگی App Store برای گزارش برنامه های کلاهبرداری اضافه می کند
  22 روز و 14 ساعت قبل

  در تعطیلات آخر هفته ، اپل یک دکمه به برنامه های شخصی در App Store اضافه کرد و به کاربران اجازه می دهد تا به هیئت بررسی برنامه هایی که فکر می کنند کلاهبرداری هستند ، هشدار دهند. این شرکت در گذشته از این ویژگی برخوردار بوده است ، اما در انتهای صفحه عمومی فروشگاه App به جای لیست برنامه های فردی ، مدفون بوده و چندان بصری نبود.

  پیدا کردن نسخه قبلی تا حدی دشوار بود ، اما گزینه خاصی برای گزارش کلاهبرداری نیز نداشت. نزدیکترین کاربرانی که کمی مبهم "گزارش فعالیت مشکوک " بودند ، کوستا الفتریو روز یکشنبه از طریق توییتر به این ویژگی اشاره کرد و خاطرنشان کرد که اپل "بی سر و صدا " دکمه را پس از حذف چندین سال پیش مجدداً اضافه کرد.

  در یک وارونه بزرگ ، اپل بی سر و صدا دکمه "گزارش مشکل"AppStore را در iOS 15 اضافه کرد: pic.twitter.com/UopiPDEV7e

  - کوستا Eleftheriou (keleftheriou) 3 اکتبر 2021 < p> دکمه هنوز عمدتا یکسان عمل می کند. با ضربه زدن به گزارش گزارش ، کاربران کاربران را به وب سایت اختصاصی می فرستند تا بتوانند درخواست بازپرداخت کنند. گزارش یک مشکل کیفیت ؛ محتوای آنها را پیدا کنید ؛ گزارش محتوای توهین آمیز ، توهین آمیز یا غیرقانونی ؛ یا کلاهبرداری یا کلاهبرداری را گزارش دهید. همچنین به جای توصیف و توضیح برنامه متخلف ، مخصوص برنامه انتخابی است.

  دکمه گزارش جدید و بهبود یافته تنها یکی از چندین تغییر فروشگاه App است که کوپرتینو در چند ماه گذشته انجام داده است. همین هفته گذشته ، اپل به کاربران اجازه داد تا برنامه های داخلی iOS را در لیست فروشگاه خود مرور کنند. در ماه آگوست ، این شرکت یک شکایت گروهی از طرف توسعه دهندگان را که شامل چندین تغییر در خط مشی های App Store آن بود ، حل کرد.

  باید دید اپل چگونه با مشکلی که به وسیله دکمه گزارش می شود ، با دقت پاسخ خواهد داد. با این وجود ، این حداقل یک گام مناسب در کنار گذاشتن برنامه هایی است که کاربران را مجبور می کند تا نظر خوبی بدهند یا بدتر ، برنامه هایی که افراد را از ارزهای رمزنگاری شده خود کلاه برداری می کنند.

خبرهای دیگر از اپل