techbord.com اپل بی سر و صدا فروش محصولات صوتی Logitech ، Bose و Sonos را متوقف می کند

اپل بی سر و صدا فروش هدفون و بلندگوی بی سیم رقابتی از رقبای Logitech ، Bose و Sonos را متوقف کرده است ، گزارش اخیر برجسته بلومبرگ است. شانس وجود دارد ، این نشان می دهد که ما در معرض دید اپل هستیم که از چند دنده صوتی با مارک جدید رونمایی می کند. با شایعه ای که در 13 اکتبر برگزار می شود ، این اتفاق می تواند خیلی زود رخ دهد.

این نشریه خاطر نشان می کند که تمام هدفون ها و بلندگوهای مارک های فوق الذکر در اواخر ماه سپتامبر از فروشگاه آنلاین اپل ناپدید شدند. تلاش برای تعیین دقیق زمان کشیده شدن محصولات با استفاده از دستگاه Wayback از طریق بایگانی اینترنتی ناموفق بود.

بلومبرگ همچنین گزارش می دهد که در روزهای اخیر به کارمندان فروشگاه های اپل فیزیکی دستور داده شده که محصولات را از قفسه های خود خارج کنند.

https://techbord.com اپل بی سر و صدا فروش محصولات صوتی Logitech ، Bose و Sonos را متوقف می کند

< p> اپل علاوه بر پیشنهادات شرکت Beats تابعه ، به طور انحصاری محصولات دارای مارک تجاری مانند AirPods را نیز سهام می کند.

سرمایه گذاران در حال حاضر به اخبار پاسخ می دهند زیرا ارزش سهام در Logitech و Sonos 6.52 درصد و پیش فروش 5.69 درصد است به ترتیب معاملات بازار.

این تغییرات می تواند نشان دهنده این باشد که اپل تقریباً آماده رونمایی از محصولات صوتی جدید است. شایعات حاکی از آن است که اپل در حال کار بر روی مجموعه ای از هدفون بالای گوش و همچنین نسخه "مینی" اسپیکر هوشمند HomePod خود است که با قیمت پایین تری نسبت به نسخه اصلی وارد بازار می شود.

محصولات مارک دار استراتژی جدیدی برای اپل نیست. در سال 2014 ، این شرکت فروش محصولات پوشیدنی Fitbit را متوقف كرد تا جایی برای اپل واچ آینده خود فراهم كند.

اعتبار تصویر Anna Svetlova، jessica.kirsh

اپل بی سر و صدا فروش محصولات صوتی Logitech ، Bose و Sonos را متوقف می کند
apple/اپل-بی-سر-و-صدا-فروش-محصولات-صوتی-logitech-bose-و-sonos-را.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.