خبر

 • تک بورد - اپل به دلیل افزایش پرونده های Covid ، حداقل یک ماه تأخیر در مراجعه به دفاتر را تأخیر می اندازد

  اپل به دلیل افزایش پرونده های Covid ، حداقل یک ماه تأخیر در مراجعه به دفاتر را تأخیر می اندازد
  8 روز و 18 ساعت قبل

  اپل با توجه به افزایش پرونده های Covid-19 در سراسر جهان ، برنامه های بازگشت کارمندان خود را به دفتر یک ماه به تأخیر انداخته است. این شرکت می خواست که اکثر نیروهای کار خود در سپتامبر به مدت سه روز در هفته برگردند ، اما اکنون این تاریخ در اولین فرصت به اکتبر تغییر کرده است.

  اخبار تأخیر از بلومبرگ است که به افراد آشنا به این موضوع اشاره می کند. این بدان معناست که اپل به عنوان یکی از اولین غول های فناوری ایالات متحده تبدیل شده است که برنامه های خود را برای بازگشت به کار حضوری تغییر داده است زیرا این یک نسخه بسیار قابل انتقال از دلتا است که از هند شروع شده است.

  تعداد Covid جهانی -19 عفونت در روز دوشنبه به 190.5 میلیون نفر رسید ، که توسط یک نوع دلتا هدایت می شود و همچنین تعداد موارد را در 50 ایالت افزایش می دهد. به گفته یک ردیاب نیویورک تایمز ، پرونده های روز یکشنبه در ایالات متحده 140 درصد بالاتر از دو هفته قبل بود ، در حالی که بستری شدن در بیمارستان 34 درصد و مرگ و میر 33 درصد افزایش داشت.

  در حالی که امثال فیس بوک ، توییتر ، و گوگل گفته است که همه یا برخی از کارکنان آنها می توانند از راه دور به طور نامحدود به کار خود ادامه دهند ، اپل مدت هاست که طرفدار کار حضوری است.

  "برای همه آنچه که ما قادر به دستیابی به آن هستیم بسیاری از ما از هم جدا شده ایم ، واقعیت این است که در سال گذشته چیزی اساسی از دست رفته است: یکدیگر "،" مدیرعامل تیم کوک ماه گذشته در یک ایمیل داخلی نوشت. "مطمئناً تماس ویدئو کنفرانس فاصله بین ما را کاهش داده است ، اما مواردی وجود دارد که به سادگی نمی تواند آنها را تکرار کند. "

  به نظر می رسد بسیاری از کارمندان اپل اشتیاق کوک را ندارند. The Verge گزارش داد که گروهی از کارگران در یک کانال داخلی Slack برای هزاران نفر از "طرفداران کار از راه دور" در نامه ای خطاب به کوک و دیگر رهبران شرکت که اپل را به عنوان یک خط مشی کار انعطاف پذیر از راه دور / مکان استفاده می کند ، همکاری کردند. SVP خرده فروشی و مردم اپل ، Deirdre O \ 'Brien ، در پاسخ گفت: "همکاری حضوری برای فرهنگ و آینده ما ضروری است."

  بلومبرگ می نویسد که اپل در حال آزمایش یک ترتیب کاربری در فروشگاه و کار از خانه برای کارمندان خرده فروشی ، نتیجه بیشتر مصرف کنندگان حتی برای برداشته شدن محدودیت ها ، خرید آنلاین را انتخاب می کنند. در همین حال ، به کارگران اداری یک ماه اخطار داده می شود قبل از اینکه انتظار بازگشت داشته باشند.

خبرهای دیگر از اپل