techbord.com اپل برنامه های اقساطی بدون بهره  iPhone ،iPad و  Mac را برای صاحبان اپل کارت اجرا می کند

اگر اپل کارت به اندازه کافی برای شما جذاب نبود، غول فناوری Cupertino می خواهد آن را به یک بستر مناسب برای خرید تقریبا هر دستگاهی که در فروشگاه آنلاین ایالات متحده خود می فروشد، تبدیل خواهد کرد. این کار امروز با معرفی برنامه های اقساطی صفر درصد برای کاربران کارت آغاز می شود

در ماه دسامبر، اپل آزمایش آبها را با گزینه تأمین مالی آیفون از طریق اپل کارت برای مشتریان خود آغاز کرد و اگر در آخرین تماس وی با سرمایه گذاران، به اظهارات تیم کوک بپردازیم، این شرکت احساس خواهد کرد که به زودی نیاز به گسترش به سایر محصولات دارد.

امروز، اپل رسماً فاش کرده است که اکنون می توانید هنگام تصمیم گیری برای خرید Mac ،iPad و یا لوازم جانبی مانندAirPods ،AirPods Pro ،Magic  Keyboard  وApple Pencil، و با همان برنامه از پرداخت 12 ماهه استفاده کنید.

به عنوان مثال، شما می توانید مدل پایه 16 اینچی مک پرو (MacBook Pro) را با سایه ای کمتر از 200 دلار در هر ماه به مدت 12 ماه خریداری کنید. اگر یک مک پرو (MacBook Pro) را دوست دارید، آن را با حداقل 500 دلار در هر ماه شروع می کنید، و اپل بی سر و صدا یک کیت ارتقاء SSD را در کنار آن یک گزینهGPU  بهتر برای مک پرو (MacBook Pro) اضافه کرده است.

علاوه بر برنامه پرداخت با بهره صفر که تقریباً همه چیزهایی را که اپل در فروشگاه اینترنتی ایالات متحده خود می فروشد، را شامل می شود، شما همچنین می توانید از هر خریدی که انجام می دهید، سه درصد روزانه نقدی دریافت کنید.

در مورد محصولاتی مانند Apple TV ،HomePod و AirPods که می توانید بیش از شش ماه آنها را پرداخت کنید و در حالی که هیچ علامتی وجود ندارد که می توانید همین کار را برای سایر محصولات مانند iPod touch یا Apple Watch انجام دهید، اما ممکن است اپل این موارد را به آن اضافه کند. در آینده نزدیک اپل همچنین شما را به خرید لوازم جانبی با خریدهای بزرگ تر تشویق می کند تا از طریق همان برنامه اقساطی 12 ماهه، بتوانید همه آنها را پرداخت کنید.

اپل برنامه های اقساطی بدون بهره iPhone ،iPad و Mac را برای صاحبان اپل کارت اجرا می کند
apple/اپل-برنامه-های-اقساطی-بدون-بهره-iphone-ipad-و-mac-را-برای-صا

آخرین مطالب سایت
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.