خبر

 • تک بورد - اپل برنامه شناسایی دانشجویی تلفن همراه را در iPhone و Apple Watch گسترش می دهد

  اپل برنامه شناسایی دانشجویی تلفن همراه را در iPhone و Apple Watch گسترش می دهد
  15 روز و 10 ساعت قبل

  اپل در حال گسترش پشتیبانی از کارت دانشجویی تلفن همراه در iPhone و Apple Watch حتی در کالج ها و دانشگاه های بیشتری است. از پاییز امسال ، ده ها هزار دانش آموز در سراسر ایالات متحده و کانادا می توانند از راحتی کارت دانشجویی سیار برخوردار شوند.

  تعداد انگشت شماری از دانشگاهها در چند سال گذشته به درجات مختلف در این برنامه شرکت کرده اند و دانشگاه اوبرن ، دانشگاه ایالتی نیومکزیکو ، دانشگاه آریزونا شمالی و دانشگاه مین به آنها ملحق خواهند شد. از جمله ، برای سال تحصیلی 2021-2022. برنامه شناسایی در iPhone و Apple Watch ">

  شناسه های تلفن همراه دانشجویی درست مانند همتایان پلاستیکی خود ، به دانش آموزان اجازه می دهد تا به سالن های اقامت ، امکانات تفریحی ، کتابخانه ها و رویدادهای ورزشی دسترسی داشته باشند. از کارت های دیجیتالی که در برنامه Apple Wallet قرار دارند می توان برای پرداخت هزینه غذا و خرید اقلام از دستگاه های فروشنده استفاده کرد.

  ژانین بروکس ، مدیر کارت اقدام دانشگاه آلاباما ، خاطرنشان کرد که دانشجویان شناسه های دیجیتالی خود را از دست می دهند ، بنابراین سرقت و تعویض کارت دیگر دغدغه و هزینه ای ندارد. اگر دانش آموزی iPhone یا Apple Watch خود را اشتباه قرار دهد ، می تواند از برنامه Find My برای قفل کردن آن و ردیابی آن استفاده کند.

  اپل گفت که سابقه معاملات دانش آموزان با آنها به اشتراک گذاشته نمی شود یا در آنها ذخیره نمی شود. سرورها ، بنابراین حریم خصوصی نباید نگران کننده باشد.

  به گفته The Verge ، کاربران Android می توانند از طریق Google Pay به شناسه های دانشجویی تلفن همراه دسترسی پیدا کنند.

خبرهای دیگر از اپل