خبر

 • تک بورد - اپل برنامه تعمیر رایگان AirPods Pro را به سه سال تمدید کرد

  اپل برنامه تعمیر رایگان AirPods Pro را به سه سال تمدید کرد
  25 روز و 6 ساعت قبل

  پس از اینکه برخی از دارندگان ایرپاد پرو از شنیدن صدای ترک خوردن و ایستایی از ایرباد خود و یافتن مشکلات ANC در هنگام استفاده از آنها خبر دادند ، اپل برنامه تعمیر رایگان را جایگزین واحدهای معیوب کرد. این برنامه دو سال پس از فروش تحت پوشش قرار می گیرد ، اما به روز رسانی سند پشتیبانی نشان می دهد که این دوره به سه سال افزایش یافته است.

  سند پشتیبانی اپل از برنامه تعمیر AirPods Pro در اوایل اکتبر به روز شد. اگرچه ممکن است به نظر برسد که تغییری نکرده است ، اما با رفتن به بخش "اطلاعات اضافی " ، می توانید بخوانید که برنامه تعمیر AirPods Pro را به مدت سه سال پس از فروش خرده فروشی گوشواره تحت پوشش قرار می دهد.

  اپل برنامه تعمیر AirPods را حدود یک سال پس از راه اندازی AirPods Pro معرفی کرد ، که در سال 2019 منتشر شد. با این برنامه تعمیر ، اپل اساساً گارانتی محصول را یک سال دیگر تمدید کرد. با این حال ، با مشاهده تغییرات در سند برنامه تعمیر ، دوباره این کار را انجام می دهد. بنابراین ، هر کسی که دارای مجموعه ای از AirPods Pro است باید حداقل تا اکتبر 2022 تحت پوشش باشد.

  https://techbord. com اپل برنامه تعمیر رایگان AirPods Pro را به مدت سه سال تمدید می کند

  فقط AirPods Pro با یک یا چند مشکل زیر برای برنامه تعمیر انتخاب شده است:

  ترک خوردگی یا صداهای استاتیک افزایش محیط های بلند ، با ورزش یا هنگام صحبت با تلفن لغو نویز فعال مطابق انتظار انجام نمی شود ، مانند از دست دادن صدای باس ، یا افزایش صداهای پس زمینه ، مانند سر و صدای خیابان یا هواپیما

  در صورت مشاهده هر کدام این مشکلات در AirPods Pro شما ، به احتمال زیاد قبل از اکتبر 2020 تولید شده است. برای جایگزینی گوشواره های معیوب خود ، باید در فروشگاه خرده فروشی اپل قرار ملاقات بگذارید یا از ارائه دهنده خدمات مجاز اپل دیدن کنید تا جایگزینی را به صورت رایگان بخواهید.

  قبل از پذیرش ، هدفون های شما مورد بررسی قرار می گیرد تا مطمئن شود واجد شرایط بودن برای برنامه هستند. فقط ایربادهای معیوب (راست ، چپ یا هر دو) تعویض می شوند. قاب شارژ AirPods Pro واجد شرایط برنامه تعمیر نیست.

  اعتبار سرسخت: امید آرمین

خبرهای دیگر از اپل