خبر

 • تک بورد - اپل با یک اقدام قانونی جدید در بریتانیا در مورد iPhone Batterygate مواجه است

  اپل با یک اقدام قانونی جدید در بریتانیا در مورد iPhone Batterygate مواجه است


  14 روز و 4 ساعت قبل

  مشکل \"Batterygate\" اپل از سال 2017 برطرف نمی شود. یک فعال حقوق مصرف کننده در بریتانیا در حال طرح شکایت دسته جمعی جدیدی علیه این شرکت به دلیل کاهش عملکرد پردازنده در آیفون های دارای باتری قدیمی است. در صورت موفقیت، حداکثر 25 میلیون مصرف کننده بریتانیایی مستحق تسویه حساب کوچک خواهند بود.

  در سال 2017، اپل تصمیم گرفت تا به طور مخفیانه عملکرد آیفون‌های دارای باتری‌های قدیمی را کاهش دهد تا عمر طولانی‌تری داشته باشند و شانس کمتری برای تجربه خاموش شدن غیرمنتظره در زمان اوج مصرف برق داشته باشند. این ویژگی بدون اعلان کاربر و بدون راهی برای پیکربندی مجدد تنظیمات throttling به‌روزرسانی شد.

  اقدامات اپل صدها میلیون هزینه برای آن در یک توافق‌نامه اقدام کلاسی در ایالات متحده و بررسی جداگانه توسط 34 ایالت به همراه داشت. به عملکرد بد باتری غول کوپرتینویی. به آن جریمه 27 میلیون دلاری از سوی رگولاتورهای فرانسوی و هزینه تعویض 11 میلیون باتری برای کاهش قیمت را اضافه کنید، فکر می کنید که اپل آخرین مجازات را به دلیل عدم شفافیت در مورد پدیده "Batterygate" دید. .

  https://techbord.com اپل با پیگرد <b>قانونی</b> جدیدی در <b>بریتانیا</b> در <b>مورد</b> iPhone 

  با این حال، یک ادعای حقوقی جدید در بریتانیا در حال شکل گیری است که می تواند ببینید اپل ضرر مالی 750 میلیون پوندی (926 میلیون دلاری) بیشتری کسب کرده است. این دعوای دسته جمعی توسط محقق بازار و فعال حقوق مصرف کننده جاستین گاتمن آغاز شد که این ادعا را در دادگاه تجدید نظر رقابت ثبت کرد. اگر موفقیت آمیز باشد، به 25 میلیون نفر در کشور که آیفون 6، 6 پلاس، 6 اس، 7، 7 پلاس، 8، 8 پلاس، آیفون SE یا آیفون X را خریداری کرده اند، اجازه می دهد تا به دلیل اینکه در تاریکی رها شده اند، تسویه حساب دریافت کنند. در مورد ویژگی مدیریت باتری که به دستگاه‌های آن‌ها اضافه شده است.

  گوتمن استدلال می‌کند که اپل باید در مورد مشکل انقباض گاز شفاف عمل می‌کرد، اما در عوض تصمیم گرفت که به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری آن برای دستگاه‌هایی که باتری‌های ضعیفی دارند، بیش از حد قابل رسیدگی است، پنهان کند. اپل در سال 2017 مشکل را تصدیق کرد و از آن زمان به بعد یک کلید در تنظیمات در بخش سلامت باتری اضافه کرد، اما گاتمن در حال راه‌اندازی این پرونده است تا میلیون‌ها کاربر آیفون در سراسر بریتانیا جبران آسیب‌های ناشی از اقدامات اپل را دریافت کنند. "

  در بیانیه‌ای که اپل برای The Guardian ارسال کرد، گفت: "ما هرگز - و هرگز - کاری انجام نداده‌ایم که عمداً عمر هر یک از محصولات اپل را کوتاه کند یا تجربه کاربر را کاهش دهد تا مشتری را هدایت کند. ارتقاها. هدف ما همیشه ایجاد محصولاتی بوده است که مشتریان ما آن را دوست دارند و ماندگاری هرچه بیشتر آیفون‌ها بخش مهمی از آن است."


  تگ ها:

  اقدام , قانونی , جدید , بریتانیا , مورد , iphone batterygate , مواجه


  v 7
خبرهای دیگر از اپل