خبر

 • تک بورد - اپل با شکایت احتمالی به دلیل شکسته شدن صفحه نمایش مک بوک M1 شکایت می کند

  اپل با شکایت احتمالی به دلیل شکسته شدن صفحه نمایش مک بوک M1 شکایت می کند
  15 روز و 11 ساعت قبل

  جدیدترین لپ تاپ های مک بوک ایر و 13 اینچی مک بوک پرو مجهز به M1 توسط اپل با استقبال داوران و مصرف کنندگان روبرو شده است ، اما به نظر می رسد برخی از دستگاه ها بدون مشکل نیستند. یک شرکت حقوقی در حال بررسی ادعاهای چندین مالک است که شکایات غیرقابل توضیح در صفحه نوت بوک های خود را گزارش کرده اند ، و نشان می دهد که به زودی یک لباس کلاس می تواند وارد شود.

  Migliaccio & Rathod LLP مستقر در واشنگتن ، که سه سال پیش مسائل مربوط به سوسو زدن صفحه Surface Pro 4 را بررسی کرده بود ، اکنون با درخواست M1 MacBook Pro و صاحبان مک بوک ایر برای تکمیل پرسشنامه. پس از اعلام سازنده ویندوز برای جایگزینی برنامه ، وکلا هرگز با کلاس خود علیه مایکروسافت کنار نیامدند. t توضیح داده شود این Redditor می گوید LCD در مک بوک 13 اینچی M1 آنها فقط یک هفته پس از خرید آن بطور غیرقابل توضیح ترک خورد.

  صفحه شکسته؟ این یک ویژگی است ، یک خطا نیست

  "بسیاری از کاربران ادعا می کنند که دستگاههای خود را از حالت بسته بدون اعمال هیچگونه فشار بیجا باز کرده اند ، " گفت: این شرکت حقوقی "فقط برای دراماتیک شدن ترک هایی در صفحه شبکیه چشم ، اغلب همراه با نوارهای سیاه روی صفحه نمایش. دیگران گزارش می دهند که این ترک به دنبال تنظیم ساده زاویه دید صفحه انجام شده است. "

  " در هیچ یک از این موارد آیا مصرف کننده منطقی انتظار دارد چنین فعالیتی به دستگاه آنها آسیب برساند ، چه برسد به ترک صفحه ای که عملکرد آن را مختل کند. متأسفانه خدمات مشتریان اپل به این شکایات توجه نکرده است. "

  این شرکت می گوید که کاربران چاره ای جز این ندارند که بیش از 600 دلار برای تعمیرات صفحه هزینه کنند و هیچ تضمینی وجود ندارد که در آینده دیگر این خسارت رخ ندهد. دعاوی حقوقی طبقاتی یکی از بزرگترین مواردی که روی آن قرار گرفت ، قاب محافظ آیفون بود که 500 میلیون دلار برای آن تحویل گرفت. همچنین به اقدامات کلاسی در مورد صفحه نمایش معیوب اپل واچ ، App Store و چندین مورد دیگر مربوط به صفحه کلیدهای پروانه پرداخته شده است. اما با سرمایه بازار 2.55 تریلیون دلار ، بزرگترین شرکت جهان در این موارد نگرانی چندانی ندارد.

  https://techbord.com اپل با شکایت احتمالی به دلیل شکسته شدن صفحه نمایش مک بوک M1

خبرهای دیگر از اپل