خبر

 • تک بورد - اپل با ذکر جزئیات مشکلات بدافزار Android از عدم اجازه به برنامه های خارج از App Store دفاع می کند

  اپل با ذکر جزئیات مشکلات بدافزار Android از عدم اجازه به برنامه های خارج از App Store دفاع می کند
  11 روز و 4 ساعت قبل

  در میان تحقیقات ضد انحصاری علیه اپل توسط تنظیم کننده های اتحادیه اروپا و همچنین بحث هایی که بعداً پیرامون این موضوع ایجاد شد ، سازنده آیفون گزارشی 31 صفحه ای منتشر کرده است که در آن از محدود شدن اکوسیستم iOS خود به فروشگاه App دفاع می کند. این غول فناوری سعی می کند امتناع خود از اجازه بارگذاری جانبی برنامه ها بر روی تلفن های هوشمند خود را با نشان دادن نحوه سوء استفاده شدید اندروید از بدافزارها توج

  گزارش اپل ، "ایجاد اکوسیستم مورد اعتماد برای میلیون ها برنامه-تجزیه و تحلیل تهدید جانبی بارگیری " ، تأکید می کند که پشتیبانی از بارگیری جانبی از طریق بارگیری مستقیم و فروشگاه برنامه های شخص ثالث "فلج " محافظت از حریم خصوصی و امنیت iPhone ، که کاربران را در معرض "خطرات جدی امنیتی " قرار می دهد. "

  " iPhone یک دستگاه بسیار شخصی است که کاربران برخی از حساس ترین آنها را در آن ذخیره می کنند و اطلاعات شخصی. این بدان معناست که حفظ امنیت و حفظ حریم خصوصی در اکوسیستم iOS برای کاربران اهمیت حیاتی دارد. "" اپل گفت. "با این حال ، برخی از Apple می خواهند از توزیع برنامه های خارج از App Store ، از طریق بارگیری مستقیم یا فروشگاه برنامه های شخص ثالث پشتیبانی کند ، روندی که به آن " جانبی بارگیری "نیز می گویند.

  اتهامات ضد تراست کمیسیون اروپا علیه اپل ادعا می کند که این شرکت قوانین رقابت اتحادیه اروپا را در رابطه با سیاست های مربوط به App Store نقض کرده است. این پرونده به دلیل شکایت سرویس پخش موسیقی Spotify شروع شد.

  در تلاش برای نگرانی ها را در مورد انحصار اپل در iOS کاهش داده و تأکید کرد که مشکلات امنیتی برای اندروید بیداد می کند زیرا سیستم عامل گوگل امکان بارگذاری جانبی را فراهم می کند. به طور خاص ، اپل اشاره می کند که چگونه در چهار سال گذشته ، دستگاه های اندرویدی دارای 15 دستگاه بودند. به 47 برابر بیشتر از بدافزارهای آلوده به iPhone از App Store با جزئیات مشکلات بدافزار Android ">

  آمار دیگری که در استفاده می شود گزارش این بود که تقریباً شش میلیون حمله در ماه توسط یک شرکت امنیتی بزرگ بر روی دستگاه های تلفن همراه Android مشتریان آنها شناسایی شده است. اگر اپل مجبور به پشتیبانی از بارگیری جانبی شود ، می گوید مجرمان سایبری ناگزیر کاربران iPhone را از طریق برنامه های مضر مورد هدف قرار خواهند داد. به گفته اپل ، کاربران اطلاعات کمتری در مورد برنامه ها خواهند داشت ، زیرا فروشگاه های برنامه خارجی "ملزم به ارائه اطلاعات نمایش داده شده در صفحات محصولات App Store و برچسب های حریم خصوصی نیستند. "

  برخی ممکن است در نظر بگیرید که اپل هنگام بررسی نحوه تبدیل بدافزار Android به یک مسئله امنیتی برجسته برای سیستم عامل ، یک نکته معتبر را مطرح می کند. به عنوان مثال ، یک تروجان که در 200 برنامه مخرب در Google Play Store و فروشگاه های برنامه شخص ثالث یافت شد ، میلیون ها دستگاه را آلوده کرد و ده ها میلیون دلار از قربانیان استخراج کرد. به دلیل پلتفرم باز اندروید ، شرکت امنیتی Eset ادعا می کند که برای مجرمان سایبری "جالب" تر از iOS است. بهترین منافع مالی برای رد کردن بارگذاری جانبی-اپل ده ها میلیارد دلار از کاهش 30 درصدی که توسعه دهندگان در فروشگاه برنامه برای هر دو پرداخت اولیه برنامه های پولی دریافت می کنند ، علاوه بر خریدهای درون برنامه ای ، تولید می کند. به دلیل درخواست تجدیدنظر در دعوای Epic Games ، می توان حداقل چند سال دیگر از این درآمد قابل توجه برخوردار شد.

خبرهای دیگر از اپل