techbord.com اپل بازیکنانی را که برای انجام بازی های Stadia در دستگاه های اپل استفاده می کردند ، می کشد

TL؛ DR: آخرین جنگ اپل در برابر بازی های ابری به صورت له شدن راه حل ایجاد شده توسط مشتریان خود است که برای بازی Stadia در دستگاه های اپل استفاده می شود. از امروز ، این مرورگر وب را آماده کرده است که Stadium نامیده می شود و کاربران را قادر می سازد از پلتفرم پخش بازی Google در iPhone یا iPad استفاده کنند. این حذف بیش از یک ماه پس از تأیید و اجازه اپل در App Store انجام شد.

علی رغم اینکه گفته است منع اجرای برنامه های پخش جریانی بازی از طریق iPhone و iPad نیست ، اما اپل دسترسی به سرویس هایی مانند Stadia ، GeForce Now و Xbox Game Pass را به App Store بسیار سخت کرده است که شاید هم داشته باشد آنها را کاملا ممنوع کرد. آنقدر بد شده است که حتی یک مدیر سابق اپل ادعا می کند که نیروگاه کوپرتینو از سیاست های فروشگاه App خود به عنوان سلاح استفاده می کند. کسانی که هنوز در این مورد قانع نشده اند فقط باید به آخرین برنامه های ممنوع شده اپل نگاه کنند.

ماه گذشته ، برخی از کاربران Reddit یک راه حل را پیدا کردند تا Stadia را روی دستگاه های اپل کار کند. این شامل یک مرورگر iOS خانگی به نام "Stadium " است که به کسانی که دارای حساب Stadia هستند اجازه می دهد تا به برنامه وب پلت فرم وارد شوند و از طریق آن بازی کنند. البته ، خبر رسید که این یک راه حل مناسب است و بنابراین اپل در روز سه شنبه با کشیدن آن از فروشگاه App در را به شدت کوبید.

من با اتصال به GameController بومی "WebKit را گسترش می دادم" چارچوب و در نتیجه کنترل کننده های بلوتوث ، که آنها آنها را دوست ندارند.

- Zach (zmknox) 19 اکتبر 2020

روز دوشنبه ، اپل به Zach Knox ، خالق استادیوم ، اطلاع داد که استادیوم را حذف خواهد کرد زیرا از WebKit API به طریقی استفاده می کند که اپل اجازه آن را نمی دهد (البته). عجیب ، این تخلف هیچ ارتباطی با تعامل مرورگر با سرویس Stadia ندارد. اپل می گوید با تعامل با دستگاه های بلوتوث (مثلاً کنترل کننده ها) این شرایط را نقض می کند.

سخنگوی اپل به درخواست نظر 9to5Google پاسخ داد و حذف برنامه را توضیح داد و گفت که "استادیوم استفاده می کند API های عمومی به روشی که اپل قصد آن را ندارد. "" ظاهراً "برنامه" WebKit را گسترش می دهد "به روشی که به وب سایت اجازه دسترسی به بلوتوث را می دهد ، چیزی که اپل برای اهداف امنیتی آن را ممنوع می کند.

برای هر کسی علاقه مند است ، قوانین رسمی ذکر شده در رد من راهنمای 2.5.1 و بخش 3.3.1 از قرارداد مجوز توسعه دهنده pic.twitter.com/brQsRsSf7B

- Zach (zmknox) 21 اکتبر 2020

نماینده به بخش 2.5.1 از دستورالعملهای بررسی App Store و بخش 3.3.1 از قرارداد مجوز برنامه Apple Developer اشاره دارد. این بخش ها می گویند که برنامه ها فقط می توانند از API به روشی که "در نظر گرفته شده" استفاده کنند. به عبارت دیگر ، اپل یک بند دارد که به شما اجازه می دهد در صورتی که از برنامه شما خوشش نمی آید در حالی که از تفسیر آزادانه تعریف شده استفاده می کند ، شما را خاموش کند. "intent" به عنوان توجیه.

پس از آن ، اپل روز سه شنبه برنامه استادیوم را کشید ، کمتر از 24 ساعت پس از اعلامیه ناکس. احتمالاً کسانی که Stadium را قبلاً نصب کرده اند هنوز هم می توانند از آن استفاده کنند. اگرچه اینقدرها صحبت نکرده است ، اما تعجب آور نخواهد بود اگر وصله ای از اپل را مشاهده کنیم که طی هفته های آینده عملکرد استادیوم را در دستگاه های موجود غیرفعال کند. در غیر این صورت ، استادیوم هنوز در آب مرده است زیرا ناکس نمی تواند آن را وصله کند ، زیرا به روزرسانی آینده Stadia به طور حتم با برنامه درگیری ایجاد می کند.

اعتبار تصویر: جمهوری موآب

اپل بازیکنانی را که برای انجام بازی های Stadia در دستگاه های اپل استفاده می کردند ، می کشد
apple/اپل-بازیکنانی-را-که-برای-انجام-بازی-های-stadia-در-دستگاه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.