techbord.com اپل اکنون EarPods و شارژر را با 33 درصد کاهش قیمت که دیگر بسته بندی نمی کند

برداشت ویرایشگر: من طی این سالها چندین آیفون داشته ام و شارژرهای بی استفاده و مجموعه EarPods در کشوی ناخواسته خود دارم. بنابراین وقتی اپل اعلام کرد که دیگر این موارد را با آیفون درگیر نمی کند ، تا حدی بی روح شدم. با این حال ، کاربران جدید چطور؟ ارسال محصولی که نیاز به شارژ شدن بدون شارژر است بسیار غیرمعمول است ، بنابراین من انتظار داشتم که با واکنش خاصی روبرو شود

یکی از ناامیدکننده ترین اعلامیه هایی که اپل روز سه شنبه در سخنرانی "سلام ، سرعت" خود اعلام کرد این است که اتصال شارژرهای همراه و هدفون های سیمی (EarPods) را با خریدهای جدید آیفون متوقف می کند. اینها مواردی است که این شرکت از بدو تأسیس در قیمت خرید آیفون قرار داده است.

اپل می گوید فروش جداگانه لوازم جانبی باعث از بین رفتن زباله های الکترونیکی می شود زیرا فقط کسانی که واقعاً به شارژر یا EarPods نیاز دارند آنها را خریداری می کنند. . هنوز هم بسیاری از کاربران چندین لوازم جانبی که قبلاً در آن گنجانده شده اند را در اطراف خود دارند. همچنین گفته شده است که حذف آنها امکان بسته آیفون کوچکتر را فراهم می کند ، و آن را قادر می سازد تا حمل و نقل بیشتر ، کاهش انتشار کربن مربوط به حمل و نقل محصولات.

بنابراین اپل تصمیم گرفته است که شارژر و هدفون را در # iPhone12 ، فقط برای تمایل به سود خود تصمیم گرفتید امکانات اولیه مشتری را نپذیرید؟ من هر سال پشت سر گذاشتم ازApple پشتیبانی کردم! من از iphone 4 یک برنده وفادار هستم اما بس ... - Daman Chahal (@ DamanChahal09) 14 اکتبر 2020

البته ، بسیاری از کاربران از درج نکردن این موارد خوشحال نبودند. بسیاری احساس می کنند این حرکتی حریصانه و ناخوشایند است. ظاهراً در پاسخ به بازخورد منفی ، اپل قیمت کمتری را برای این لوازم جانبی معرفی کرده است.

مجموعه جدیدی از EarPods قبلا 29 دلار قیمت داشت. اپل اکنون آنها را با قیمت 19 دلار لیست کرده است. به همین ترتیب ، آداپتور برق 20 واتی آن نیز 19 دلار است که 10 دلار کاهش نسبت به شارژر 18 وات قبلی است. مطمئناً ، این کار برای دلجویی از کاربرانی که آنها را به صورت رایگان می خواستند ، کار چندانی نخواهد داشت.

برای مشتریان جدید آیفون ، مساوی است با حداقل نیاز به خرید شارژر ، که برای عملکرد تلفن لازم است. . earbuds یک مورد غیر ضروری است زیرا تلفن هنوز بدون آنها کار نمی کند. همچنین EarPod ها بهترین موارد موجود نیستند و بسیاری از کاربران معمولاً آنها را با چیز بهتری جایگزین می کنند.

https: / /techbord.com اپل EarPods و شارژر را با 33 درصد کاهش قیمت اکنون که دیگر آن را بسته بندی نمی کند

در دفاع از اپل ، کاهش قیمت حداقل یک حسن نیت است که باید کافی است که اکثر افراد بخشش و فراموش کنند. به نظر نمی رسد این حرکت غیرمنتظره باشد. ما ابتدا گزارش دادیم که تحلیلگران در ماه ژوئن استعفای لوازم جانبی را پیش بینی می کنند.

البته ، کسانی که از این حرکت ناراحت هستند همیشه می توانند با نخریدن لوازم جانبی اپل از آنها مطلع شوند آمازون دارای شارژرهای شخص ثالثی مانند Anker Nano با همان قیمت یا کمتر است و همانطور که گفته شد ، تولیدکنندگان مختلف دارای محافظ روشنایی هستند که از کیفیت بهتری نسبت به Apple برخوردار هستند. با دلار خود رأی دهید.

اپل اکنون EarPods و شارژر را با 33 درصد کاهش قیمت که دیگر بسته بندی نمی کند
apple/اپل-اکنون-earpods-و-شارژر-را-با-33-درصد-کاهش-قیمت-که-دیگر.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com سرویس اینترنت فیبر 2 گیگابیت بر ثانیه Google اکنون به طور گسترده در نشویل و هانتسویل در دسترس است
techbord.com Razer رایانه شخصی بازی Tomahawk را راه اندازی می کند
techbord.com AMD شایعه شده است که در حال کار بر روی یک رقیب Apple M1 مستقر در Arm است
techbord.com FCC ممنوعیت برقراری تماس مسافرتی توسط مسافران را ادامه می دهد
techbord.com Google Authenticator برای iOS ظاهر جدید و ویژگی صادرات حساب انبوه پیدا می کند
techbord.com چگونه اتصال به اینترنت خود را برای بازی بهینه کنیم
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.