خبر

 • تک بورد - اپل از شرکای تولیدی خواسته است تولید نسل بعدی آیفون را 20 درصد افزایش دهند

  اپل از شرکای تولیدی خواسته است تولید نسل بعدی آیفون را 20 درصد افزایش دهند
  12 روز و 16 ساعت قبل

  پیش بینی می شود که کمبود تراشه جهانی در حال اجرا تأثیری در برنامه های کوپرتینو نداشته باشد. اپل بزرگترین مشتری TSMC است و راه اندازی سالانه آیفون یک رویداد عظیم است که تامین کنندگان می توانند هر ساله به طور قابل اعتماد حساب کنند. همچنین انتظار می رود گوشی های جدید یک ماه زودتر از سال گذشته رونمایی شوند.

  گفته می شود که اپل از تأمین کنندگان خواسته است تا پایان سال سال تولید آیفون های نسل بعدی را 20 درصد افزایش دهند.

  منابع آگاه به این موضوع به بلومبرگ گفتند که اپل برای دستیابی به این شرکت تا پایان سال 2021 ، حدود 90 میلیون واحد سفارش داده است. بر اساس این نشریه ، اپل در سالهای اخیر سطح مطلوبی را در حدود 75 میلیون واحد برای مدت مشابه حفظ کرده است.

  به نظر می رسد این افزایش نشان می دهد که اپل معتقد است تقاضا برای چرخه بعدی آیفون خود بالا خواهد بود ، اولین مورد از زمان واکسن Covid-19.

   https://techbord.com اپل از شرکای تولیدی خواسته است تولید نسل بعدی آیفون را 20 درصد افزایش دهند

  در مورد آیفون 13 ، منابع می گویند به روزرسانی امسال در مقایسه با آیفون 12 بیشتر در گروه "افزایشی" قرار می گیرد ، انتظار می رود اپل پردازنده ، نمایشگر و دوربین را در هر چهار مدل و به لطف وجود زنجیره تأمین قوی تر ، آنها را در ماه سپتامبر اعلام کنید ، یک ماه زودتر از سال گذشته.

  علاوه بر کوچک کردن دوربین جلویی و برش سنسور باز کردن قفل صورت ، آیفون های جدید تا حد زیادی بدون تغییر باقی می مانند از نظر طراحی در مقایسه با مدلهای فعلی. منابع ادعا می کنند حداقل یک مدل از یک صفحه نمایش اکسید پلی کریستالی در دمای پایین (LTPO) برخوردار است ، یک فناوری با نرخ تازه سازی متغیر که می تواند با کاهش سرعت تازه سازی در صورت لزوم ، عمر باتری را افزایش دهد. همچنین انتظار می رود اتصال 5G به فروش آیفون در نسل بعدی ادامه دهد.

  تصاویر با مجوز از Hadrian ، Mykola Churpita

خبرهای دیگر از اپل