خبر

 • تک بورد - اپل از ارتقاء iPad و طراحی مجدد iPad mini رونمایی کرد

  اپل از ارتقاء iPad و طراحی مجدد iPad mini رونمایی کرد
  7 روز و 10 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ طیف وسیعی از محصولات ارتقا یافته اپل در مراسم اصلی خود این هفته شامل آیپد 10.2 اینچی ارتقا یافته و اولین بازطراحی بزرگ آیپد مینی است. آیپد استاندارد جدید دارای فضای ذخیره سازی بیشتر ، دوربین بهبود یافته و پردازنده سریعتر است. آیپد مینی جدید شامل یک باریک کوچکتر برای صفحه نمایش بزرگتر ، در میان سایر ارتقا ها است.

  اپل می گوید پردازنده A13 Bionic خود باید به نسل نهم آیپد استاندارد 20 درصد افزایش عملکرد نسبت به نسخه قبلی آن مدل ارائه دهد. در حالی که اندازه صفحه نمایش iPad مشابه نسل قبلی است ، مدل جدید دارای صفحه نمایش True Tone اپل است تا به طور خودکار نور صفحه را با توجه به محیط iPad تنظیم کند. رزولوشن دوربین جلویی آن 10 برابر بیشتر از مدل قبلی است-12 مگاپیکسل.

  اپل حداقل و حداکثر گزینه های ذخیره سازی برای آیپد جدید را به ترتیب به 64 و 256 گیگابایت افزایش داده است. نسخه های Wi-Fi این آیپد 329 دلار و 479 دلار قیمت دارند ، در حالی که نسخه های دارای Wi-Fi و 4G تلفن همراه 459 دلار برای مدل 64 گیگابایتی و 609 دلار برای مدل 256 گیگابایتی قیمت دارند.

  https://techbord.com اپل از ارتقاء iPad و طراحی مجدد iPad mini

  همانطور که از اوایل تابستان امسال حدس زده می شد ، رونمایی می کند. اپل از طرح بازسازی شده برای iPad mini رونمایی کرد. آیپد مینی نسل ششم جدید دارای یک حاشیه کوچکتر است که به اپل اجازه می دهد اندازه صفحه نمایش را از 7.9 اینچ به 8.3 اینچ افزایش دهد. با وجود اینکه دکمه اصلی صفحه اصلی از بین رفته است ، این مدل جدید هنوز Touch ID دارد - به سادگی به یک دکمه در بالای iPad منتقل شده است.

  آیپد مینی جدید مجهز به وایرلس 5G است ، و اکنون به جای اتصال Lightning از طریق USB-C شارژ می شود. وضوح دوربین جلو آن از هفت مگاپیکسل به 12 افزایش یافته است. دوربین پشتی نیز اکنون 12 مگاپیکسل است. اپل می گوید پردازنده جدید A15 Bionic آن باید 80 درصد سریعتر از آیپد مینی قبلی باشد. مدل جدید از 499 دلار شروع می شود.

  اپل Center Stage را که قبلاً در iPad Pro موجود بود ، به iPad و iPad mini استاندارد که هر دو اکنون دارای دوربین جلویی فوق عریض هستند ، آورده است. مرکز مرحله می تواند به طور خودکار دوربین جلو را بچرخاند و بزرگنمایی کند تا با حرکات افراد در حین تماس تصویری مطابقت داشته باشد.

  پیش خرید هر دو مدل در حال حاضر در وب سایت اپل موجود است و در آن در 24 سپتامبر فروشگاه می شود.

خبرهای دیگر از اپل