خبر

 • تک بورد - اپل اختلافات مربوط به حق چاپ را با شرکت نرم افزاری شبیه سازی iPhone حل و فصل کرد

  اپل اختلافات مربوط به حق چاپ را با شرکت نرم افزاری شبیه سازی iPhone حل و فصل کرد
  8 روز و 12 ساعت قبل

  نبرد حق نسخه برداری اپل با راه اندازی مجازی سازی تلفن همراه Corellium سرانجام با غول فناوری Cupertino به پایان رسید و پرونده را در یک توافق نامعلوم کنار گذاشت. این توافق پس از صدور حکمی به نفع Corellium در سال گذشته انجام می شود.

  Corellium محصولی را تولید می کند که به کاربران اجازه می دهد سیستم عامل های تلفن همراه را در مرورگر دسکتاپ مجازی سازی کنند. این نرم افزار برای اهداف مختلفی از جمله توسعه برنامه ، آزمایش امنیت و تحقیقات امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد.

  در دعوی ثبت شده در سال 2019 ، اپل ادعا کرد که Corellium حق نسخه برداری iOS خود را نقض کرده و امنیت iOS را با فروش بی رویه محصول خود به خطر انداخته است. به Corellium معتقد بود که محصول آن تحت دکترین استفاده عادلانه قرار دارد. با Corellium ، اظهار داشت که محصول آن تحت دکترین استفاده منصفانه قرار می گیرد و یک "کار دگرگون کننده" است که به دلیل استفاده در تحقیقات امنیتی از مزایای قابل توجهی برای مصرف کننده برخوردار است. قاضی اسمیت پرونده را رد کرد و اساساً پرونده حق چاپ کپی اپل را به طور کامل تعطیل کرد. با این حال ، وکلای کوپرتینویی هنوز پرونده های ناشناخته ای داشتند که شامل استفاده غیرمجاز و توزیع ابزارهای هک می شد.

  روز چهارشنبه ، واشنگتن پست گزارش داد که اپل این پرونده ها را کنار گذاشته و با Corellium از دادگاه خارج شده است. جزئیات قرارداد فاش نشده است و هر دو شرکت اپل و کورلیوم از اظهارنظر در مورد این توافق خودداری کرده اند.

خبرهای دیگر از اپل