techbord.com اپل ، آمازون و گوگل در پاسخ به مالیات های دیجیتال جدید در اروپا ، توسعه دهنده ، فروشنده و هزینه تبلیغات خود را افزایش می دهند

تلاش های OECD برای به کار انداختن تقریبا 140 دولت با یک چارچوب جهانی جدید برای مالیات ، عمدتاً مانع از الگوبرداری از اقدامات ملی شده است. با این حال ، برخی از کشورهای اروپایی حاضر به صبر نیستند ، به همین دلیل است که غول های فناوری مانند آمازون ، اپل و گوگل علی رغم اینکه قبلاً از قوانین جدید بین المللی مالیاتی حمایت خود را نشان داده بودند ، اکنون هزینه توسعه دهنده و تبلیغات خود را افزایش داده اند.

در اوایل سال جاری ، چندین کشور در اروپا - از جمله انگلیس ، فرانسه ، اتریش ، ایتالیا ، لهستان و ترکیه - مالیات خدمات دیجیتال جدیدی را اعلام کردند که در اواخر سال جاری برای غول های فناوری و تبلیغ کنندگان اعمال می شود. این امر تا حدی نتیجه پیشرفت بسیار کند OECD در تلاش برای دستیابی به توافق 137 کشور در مورد قوانین جدید مالیاتی بین المللی است که از هرگونه اجتناب مالیاتی توسط شرکت های چند ملیتی جلوگیری می کند.

OECD موفق شد کشورهایی مانند اسپانیا ، بلژیک ، فرانسه و آلمان را متقاعد کند که با روحیه همسویی بهتر با پیش نویس مقدماتی قوانین مالیاتی بین المللی آینده و کاهش هزینه های انطباق برای شرکت های تحت تأثیر این تغییرات ، تا پایان سال جاری صبر کنند. با این حال ، کشورهای دیگر تصمیم گرفته اند مالیات خدمات دیجیتال خود را شروع کنند ، از ماه نوامبر با انگلستان شروع می شود.

https://techbord.com اپل ، آمازون و گوگل توسعه دهنده ، فروشنده و هزینه تبلیغات خود را در پاسخ به مالیات های دیجیتال جدید در اروپا افزایش می دهند

نرخ مالیات در هر کشور متفاوت است ، از 1.5 ging در لهستان به 7.5 درصد در ترکیه. نکته قابل توجه این است که این برنامه فقط برای شرکت هایی با درآمد سالانه بیش از 750 میلیون دلار در سال اعمال خواهد شد ، به همین دلیل اپل ، آمازون و گوگل اعلام کرده اند که یک مکنده مکنده برای توسعه دهندگان ، فروشندگان شخص ثالث و مشتریان تبلیغاتی در این شرکت ها وجود دارد. کشورها - هزینه های بالاتر.

هر سه غول فناوری خاطرنشان می کنند که این نتیجه قوانین جدید مالیاتی است که در بیشتر شرایط کاملاً طبیعی است. نوسانات ارزی و رژیم های مالیاتی همیشه در حال تغییر اغلب در قیمت محصولات نهایی و خدمات ارائه شده توسط این شرکت ها منعکس می شود. با این حال ، ایده مالیات جدید خدمات دیجیتال پایان دادن به بهشت ​​های مالیاتی و اجتناب از مالیات بود. در عوض ، به نظر می رسد که سنگین ترین اقدامات توسط بچه های کوچک - توسعه دهندگان و مشتریان تبلیغاتی احساس می شود. قوانین مالیات بین المللی در مقابل اجرای مالیات خدمات دیجیتال خودشان است. در این میان ، آنها هزینه های اضافی را به اشخاص ثالث می پردازند تا زمانی که OECD بتواند قوانینی را ارائه کند که در بین کشورها سازگار باشد و برای مشاغل شفاف تر و منصفانه تر باشد. "

اپل ، آمازون و گوگل در پاسخ به مالیات های دیجیتال جدید در اروپا ، توسعه دهنده ، فروشنده و هزینه تبلیغات خود را افزایش می دهند
apple/اپل-آمازون-و-گوگل-در-پاسخ-به-مالیات-های-دیجیتال-جدید-در.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بازی های PlayStation 2 در Xbox Series S کاملاً خوب بازی می کنند
techbord.com اریکسون: عرضه 5G تا پایان سال 1 میلیارد نفر را پوشش می دهد
techbord.com سرمایه گذاران سنتی در حال تقویت آخرین تجمع بیت کوین هستند
techbord.com گروه Scalper مفتخر به خرید 1000 کنسول Xbox Series X در آخر هفته سیاه جمعه است
techbord.com آیا می دانید: سگا بسیاری از نمونه های اولیه دهه 90 خود را به نام سیارات نامگذاری کرده است
techbord.com گزارش شده است که شیائومی در Q3 2020 تعداد بیشتری گوشی هوشمند از اپل فروخته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.