خبر

 • تک بورد - اپل آسیب پذیری ناسازگار را تحت تأثیر قرار می دهد ، آیفون ها ، iPad ها و Mac ها را تحت تأثیر قرار می دهد

  اپل آسیب پذیری ناسازگار را تحت تأثیر قرار می دهد ، آیفون ها ، iPad ها و Mac ها را تحت تأثیر قرار می دهد
  27 روز و 1 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: اپل به روزرسانی های امنیتی برای iOS ، iPadOS و macOS Big Sur را صادر کرده است که به بهره برداری صفر روزه می پردازد و در طبیعت به طور فعال مورد سو استفاده قرار می گیرد. مسئله فساد حافظه توسط یک محقق امنیتی ناشناس ارسال شده است. امیدوارم که به آنها برای پیدا کردن بسیار پاداش داده شود.

  بروزرسانی ها - iOS 14.7.1 ، iPadOS 14.7.1 و macOS Big Sur 11.5.1 - همه شامل CVE-2021-30807 است ، که می تواند به یک برنامه اجازه دهد کد دلخواه را با امتیازات هسته اجرا کند. . اپل گفت که از گزارشی مطلع شده است که سوit استفاده از آن به طور فعال در جامعه استفاده شده است.

  برای گرفتن به روزرسانی iOS یا iPadOS ، به تنظیمات> عمومی> به روزرسانی نرم افزار بروید سپس روی "بارگیری و نصب" ضربه بزنید. در Mac ، باید منوی Apple را باز کنید و سپس System Preferences> Software Update> Update Now را انتخاب کنید.

   https://techbord.com اپل آسیب پذیری ناسازگاری را تحت تأثیر قرار می دهد که آیفون ها ، iPad ها و Mac ها را تحت تأثیر قرار می دهد

  همانطور که Bitdefender برجسته می کند ، Saar Amar کاربر توییتر ماه ها پیش این آسیب پذیری را کشف کرده و قصد داشته است یک بار به اپل هشدار دهد. به طور کامل بهره برداری را انجام داده تا بتواند تسلیم "با کیفیت بالا" شود. در عوض ، به نظر می رسد شخص دیگری Amar را به ضرب و شتم ضرب و شتم می کند.

  در هر صورت ، شما می خواهید این وصله را ASAP استفاده کنید زیرا این سو استفاده قبلاً توسط احزاب شیطانی مورد استفاده قرار گرفته است. به روزرسانی حداقل در گوشی های آیفون با ابعادی در حدود 920 مگابایت بررسی می شود.

خبرهای دیگر از اپل