خبر

 • تک بورد - اولین iPhone با پورت USB-C به لطف یک modder پرشور در اینجا آمده است

  اولین iPhone با پورت USB-C به لطف یک modder پرشور در اینجا آمده است
  10 روز و 3 ساعت قبل

  آینده نگری: به نظر نمی رسد که اپل پورت Lightning در iPhone را به صورت خودکار به USB-C تغییر دهد. با این حال ، این بدان معنا نیست که می تواند افراد پرشور را از این کار باز دارد. یک دانشجوی سوئیسی توانست آیفون X خود را تا حدی اصلاح کند که درگاه USB-C کاملاً کار کند.

  در حالی که امروزه اکثر سازندگان تلفن صدا دستگاه های خود را به درگاه USB-C مجهز می کنند ، اپل هنوز تمایلی به تغییر راه حل اختصاصی Lightning خود به کانکتور پرکاربرد ندارد. دلایل بالقوه زیادی برای این امر وجود دارد ، از جمله سردرگمی بی پایان در مورد کابل های USB-C و قابلیت های دقیق آنها ، و همچنین اکوسیستم وسیع لوازم جانبی که هنوز از Lightning استفاده می کنند و درآمد ثابتی از هزینه مجوز را برای اپل به ارمغان می آورند.

  از آنجا که به نظر نمی رسد غول کوپرتینویی عجله ای برای پذیرفتن USB-C در دستگاه پرفروش خود داشته باشد ، علاقه مندان به سخت افزار برای تحقق این امر دست به کار شده اند. چنین موردی دانشجوی مهندسی رباتیک کن پیلونل است که توانست با موفقیت پورت USB-C کانکتور Lightning را در iPhone X جایگزین کند.

   https://techbord.com اولین iPhone با پورت USB-C به لطف یک اصلاح کننده پرشور

  اعتبار تصویر: کن پیلونل

  پیلونل ، که دارای مدرک کارشناسی ارشد از موسسه فناوری فدرال سوئیس ، EPFL است ، این ویدئو را در یک ویدیوی کوتاه YouTube با عنوان "اولین USB-C iPhone X جهان" فاش کرد ، جایی که او به سرعت نشان می دهد که اتصال دهنده جدید می تواند باشد هم برای شارژ و هم برای انتقال داده استفاده می شود. برای دستیابی به این هدف ، پیلونل مجبور بود چندین ماه را صرف مهندسی معکوس کانکتور C94 اپل کند و همچنین نحوه کوچک سازی صفحه کلید انعطاف پذیر که خطوط برق و داده را به کانکتور USB-C زن پیوند می دهد ، ملاحظه کرد.

  < p> در به روزرسانی قبلی که در ماه مه منتشر شده بود ، پیلونل نمونه اولیه ای از صفحه دختر را به نمایش گذاشت که بسیار بزرگتر از آن بود که بتواند داخل آیفون X قرار گیرد ، هرچند که در آن زمان قابلیت شارژ شدن را داشت. پیلونل در حال حاضر بر روی توضیحات ویدئویی دقیق تری در مورد چگونگی دستیابی به این هدف کار می کند ، اما هنوز مشخص نیست که چه زمانی بارگذاری می شود.

  بدون گفتن این مد پروژه ای نیست که اکثر مردم بتوانند با آن کنار بیایند به تنهایی با این حال ، نتایج دقیقاً در حالی به دست می آید که کمیسیون اروپا در حال بازنگری قوانین و استفاده از USB-C برای تقریباً همه دستگاه های تلفن همراه است ، به استثنای پوشیدنی ها و سایر دستگاه هایی که شارژ بی سیم در آنها کاربردی تر است. هنگامی که این امر عملی شود ، اپل دو سال فرصت دارد تا از آن پیروی کند.

خبرهای دیگر از اپل