خبر

 • تک بورد - انتظار می‌رود نسخه‌های پیشرفته تراشه M2 جدید اپل اواخر امسال وارد تولید انبوه شوند

  انتظار می‌رود نسخه‌های پیشرفته تراشه M2 جدید اپل اواخر امسال وارد تولید انبوه شوند


  22 روز و 4 ساعت قبل

  آینده نگر: اپل روز دوشنبه نسل دوم M2 SoC خود را معرفی کرد اما در پشت درهای بسته، این شرکت در حال برنامه ریزی اقدام بعدی خود (و احتمالاً بعدی نیز) است. بر اساس گزارش تحقیقاتی جدید جف پو، تحلیلگر با Haitong International، تامین کننده اپل، شرکت تولید نیمه هادی تایوان (TSMC) تولید انبوه نسخه قدرتمندتر Pro M2 را اواخر امسال آغاز خواهد کرد.

  طبق گزارش‌ها، نسخه پیشرفته تراشه با استفاده از یک گره فرآیند 3 نانومتری ساخته می‌شود و به اپل اجازه می‌دهد حتی ترانزیستورهای بیشتری را فشرده کند. M2 استاندارد جدید اعلام شده بر روی یک فرآیند 5 نانومتری ساخته شده است، درست مانند نسل اول M1.

  اپل گفت که M2 جدید تا 18 درصد سریعتر از نسل قبلی خود در کارهای فشرده CPU است. گفته می شود GPU 35 درصد قدرتمندتر است، موتور عصبی اکنون 40 درصد سریعتر است و 50 پهنای باند حافظه بیشتر در مقایسه با M1 وجود دارد.

  https://techbord.com <b>انتظار</b> <b>می‌رود</b> نسخه‌های <b>پیشرفته</b> <b>تراشه</b> M2 <b>جدید</b> اپل <b>اواخر</b> <b>امسال</b> <b>وارد</b> <b>تولید</b> <b>انبوه</b> شوند

  اوایل سال جاری شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه اپل در حال آزمایش 9 مک مختلف مبتنی بر M2 از جمله مک مینی مبتنی بر M2 است. و نسخه قدرتمندتر M2 Pro. منابع به 9to5Mac گفتند که اپل برنامه ریزی کرده بود مک مینی ها را با تراشه های M1 Pro و M1 Max راه اندازی کند، اما احتمالاً این ایده را کنار گذاشته تا راه را برای Mac Studio که در ماه مارس عرضه شد، باز کند.

  اولین Mac هایی که دارای اپل هستند\' M2 جدید مک بوک ایر بازطراحی شده و مک بوک پرو 13 اینچی هستند. انتظار می رود هر دو در ماه جولای ارسال شوند.

  اعتبار تصویر: چارلز پترسون


  تگ ها:

  انتظار , می‌رود , نسخه‌ , پیشرفته , تراشه , جدید , اواخر , امسال , وارد , تولید , انبوه , شوند


  v 9
خبرهای دیگر از اپل