خبر

 • تک بورد - امروز اپل وصله هایی را برای همه سیستم عامل های خود منتشر کرد تا نقص WebKit را که به طور فعال مورد سو استفاده قرار گرفته است ، از بین ببرد

  امروز اپل وصله هایی را برای همه سیستم عامل های خود منتشر کرد تا نقص WebKit را که به طور فعال مورد سو استفاده قرار گرفته است ، از بین ببرد
  21 روز و 8 ساعت قبل

  PSA: زمان آن است که دستگاه های Apple خود را دوباره به روز کنید. بله ، شما به تازگی آنها را به روزرسانی کرده اید ، اما اپل از یک اشکال WebKit که ممکن است قبلاً در طبیعت مورد سو استفاده قرار گرفته باشد ، مطلع شده است. این باعث می شود اشکال اجرای خودسرانه کد دوم WebKit در همین چند ماه ایجاد شود.

  هفته گذشته اپل سرانجام iOS 14.5 ، watchOS 7.4 و macOS 11.3 را بیرون کشید. آنها برخی از ویژگی های راحت جدید را خریداری کرده اند ، مانند فعال کردن Face ID در هنگام استفاده از ماسک صورت. با این حال ، به نظر می رسد یک آسیب پذیری مزاحم وجود دارد که برای سوار شدن به وجود آمده است. امروز ، اپل یک پچ برای آن منتشر کرده است و شما ممکن است بخواهید آن را در اسرع وقت بارگیری کنید. اپل می گوید که ممکن است هکرها به طور فعال از آن سو explo استفاده کنند.

  "در یادداشت های پچ نوشته شده است" پردازش محتوای وب بدخواهانه ممکن است منجر به اجرای خودسرانه کد شود ". "اپل از گزارشی مطلع است که ممکن است از این موضوع به طور فعال سو استفاده شده باشد. "

خبرهای دیگر از اپل