خبر

 • تک بورد - افزایش تقاضای آیفون 13 باعث شده تا عرضه کنندگان اپل این شرکت را بر رقبای خود اولویت دهند

  افزایش تقاضای آیفون 13 باعث شده تا عرضه کنندگان اپل این شرکت را بر رقبای خود اولویت دهند
  9 روز و 20 ساعت قبل

  به نظر می رسد راه اندازی مجموعه آیفون 13 برای اپل موفقیت چشمگیری محسوب می شود و مردم برای ارتقاء به جدیدترین مدل ها عجله دارند. در حقیقت ، تقاضا به قدری زیاد است که تامین کنندگان در حال حاضر تولید قطعات آیفون را بر سایر قطعات مورد نیاز برای گوشی های هوشمند در اولویت قرار می دهند.

  چیزهای زیادی در مورد مجموعه آیفون 13 که اخیراً راه اندازی شده است پسندیده است. این دو مدل اصلی با طراحی بیرونی بالغ ، صفحه نمایش کوچکتر ، اتصال 5G ، فضای ذخیره سازی بیشتر ، عمر باتری بیشتر و عملکرد گرافیکی بهتر به لطف چیپست A15 Bionic ارائه می شوند. انواع Pro شامل نمایشگرهای 120 هرتز و یک سیستم دوربین بسیار پیشرفته است و آنها را از نظر آنچه اپل در زمینه فاکتور آیفون ارائه می دهد ، بهترین می کند.

  همه مدل های آیفون 13 نظرات مثبتی دریافت کرده اند و بسیاری از افرادی که آنها را در ایالات متحده و اروپا از قبل سفارش داده اند باید چندین هفته منتظر بمانند تا تحویل آنها را دریافت کنند. تقاضای شدید در ایالات متحده غیر منتظره نیست ، زیرا شرکت های حامل در رقابت شدید برای پیشبرد فروش آیفون 13 با معاملات تهاجمی هستند.

  صدها نفر در حال دویدن به یک مرکز خرید در شمال غربی استان شانشی چین هستند. آیفون جدید بخرید pic.twitter.com/coBPsTrQ1A

  - South China Morning Post (SCMPNews) 27 سپتامبر 2021

  بر اساس گزارش DigiTimes ، همین وضعیت در چین و تایوان نمایان شده است و مصرف کنندگان برای خرید جدید عجله دارند آیفون و ایجاد تمبر در مراکز خرید. تقاضا به حدی زیاد است که تامین کنندگان تایوانی اپل در تلاش هستند موتورهای کویل صوتی بیشتر ، ماژول های دوربین و سایر اجزای مورد نیاز برای خط آیفون 13 را تولید کنند - تا جایی که آنها این قطعات را در مقایسه با قطعاتی که برای رقبا در نظر گرفته شده است ، در اولویت قرار می دهند. سامسونگ ، اوپو و ویوو.

  تحلیلگران می گویند که فروش سه ماهه سوم سامسونگ از برآوردهای اولیه کمتر بوده است و سازندگان تلفن چینی بیش از اندازه موجودی قطعات را برای نگهداری آنها در ماه آینده در اختیار دارند. در مورد آیفون 13 ، زمان طولانی تحویل ظاهراً به دلیل کمبود قطعات و بیشتر در نتیجه تقاضای زیاد کمتر است.

  https://techbord.com افزایش تقاضای آیفون 13 باعث شده است که تامین کنندگان اپل این شرکت را بر رقبای خود اولویت دهند

  در اوایل سال جاری ، طبق گزارشات اپل 119 میلیون سفارش برای صفحه نمایش آیفون 13 ، ساخته شده توسط سامسونگ ، LG Display و سازنده چینی BOE. این شرکت می خواهد 90 میلیون دستگاه آیفون 13 تا پایان سال تولید کند که 20 درصد بیشتر از میزان تولید سری آیفون 12 در مدت مشابه سال گذشته است.

  اگر شرکتی وجود داشته باشد که اپل قادر است کمبود تراشه و قطعات را تحت تأثیر قرار دهد. بسیاری از تأمین کنندگان چینی آن اکنون باید با محدودیت های مصرف انرژی دست و پنجه نرم کنند ، اما به نظر می رسد مصمم هستند که از افزایش فعلی تقاضای آیفون نهایت استفاده را ببرند.

خبرهای دیگر از اپل