خبر

 • تک بورد - افراد داخلی اپل فاش می کنند که آیفون 14 از طریق اسکنر اثر انگشت

  افراد داخلی اپل فاش می کنند که آیفون 14 از طریق اسکنر اثر انگشت "در صفحه" Touch ID را باز می گرداند
  13 روز و 20 ساعت قبل

  شایعه سازی: گفته می شود که اپل در سال 2022 Touch ID را در آیفون 14 بازمی گرداند. با این حال ، Face ID از بین نمی رود. درعوض ، پرچمدار آینده دارای هر دو روش احراز هویت بیومتریک در طراحی خواهد بود.

  به گفته مارک گورمن ، مشاور آیفون ، اپل در حال آزمایش "یک اسکنر اثر انگشت در صفحه نمایش " در نمونه های اولیه این سال است. متأسفانه ، این ویژگی برای نسخه پاییزی آماده نخواهد بود ، بنابراین اپل به دنبال پیاده سازی آن در تلفن های 2022 است.

  منابع گورمن می گویند که Face ID همچنان در آیفون 14 وجود دارد اما سنسورها را به یک بریدگی کوچکتر در دوربین جلو متراکم کنید. خودیها گفتند که اپل قصد دارد این قطع کامل را از بین ببرد اما جزئیات مربوط به زمان را به اشتراک نگذاشت. پاک کردن تلفن از آن بریدگی وحشتناک برای کسانی که (از جمله خودم) اذیت شده اند که صفحه نمایش لبه به لبه آنها E2E نیست ناراحت خواهد بود.

   https://techbord.com اطلاعات داخلی اپل نشان می دهد که آیفون 14 از طریق برخی از YouTubers رندرهای بسیار فریبنده ای از آیفون ساخته اند 14 مورد خلاقانه هستند ، اگر نه چیز دیگری.

  افراد داخلی درمورد اینکه آیا کاربران می توانند از دو روش احراز هویت به طور همزمان استفاده کنند یا اینکه این یک انتخاب یکی یا دیگری است ، مشخص نیست. بلومبرگ برای توضیحات با اپل تماس گرفت ، اما سخنگوی شرکت به طور غیرمنتظره ای از اظهار نظر خودداری کرد.

  آیفون 14 بیش از یک سال دیگر باقی مانده است و هر زمان ممکن است تغییر کند. مثل همیشه ، با دوز سالم کلرید سدیم از منابع ناشناس مانند این موارد نشت کنید.

  گفته شد ، من خوشحال نخواهم شد که Touch ID را به عقب برگرداند. من از روز اول از Face ID متنفرم و همه گیری اخیر که من را ملزم به استفاده از ماسک می کند ، باعث تنفر بیشتر من از آن شد. iPhone X Max آخرین آیفونی است که تنها به همین دلیل خریداری کردم. حتی به عنوان یک گزینه ثانویه ، بازگرداندن Touch ID ممکن است به من اجازه دهد که به روزرسانی کنم ، اما ما باید ببینیم که آیا باعث کاهش اپل در سال 2022 شده است.

  اعتبار تصویر: Lukenn Sabellano

خبرهای دیگر از اپل