خبر

 • تک بورد - اشکال آزار دهنده iOS 14 باعث کاهش پیام های اس ام اس برای هزاران کاربر می شود

  اشکال آزار دهنده iOS 14 باعث کاهش پیام های اس ام اس برای هزاران کاربر می شود
  چند ثانیه قبل

  عرضه iOS 14 بسیار نامرتب بوده است. به طور کلی سیستم عامل های تلفن همراه با چندین اشکال آزاد می شوند. هنوز هم ، آخرین تکرار اپل چندین مشکل بسیار آزار دهنده برای کاربران داشته است ، از تنظیم مجدد مداوم برنامه نامه پیش فرض گرفته تا تخلیه سریع باتری در حالی که از آن استفاده نمی شود.

  چند روز پیش ، MacRumors گزارش داد که بسیاری از کاربران آیفون 12 از اشکال در برنامه پیام کوتاه بومی اپل شکایت دارند. کاربران گفتند که برخی از متن های ورودی گهگاه در مکالمات تک و گروهی کاهش می یابد و اعلان های مربوط به متن های جدید فشاری ایجاد نمی کنند.

  به نظر می رسد گزارش های اولیه نشان می دهد که این مشکل فقط در iPhone 12 و برنامه Messages جدا شده است. ، اما به نظر نمی رسد که چنین باشد. شکایات متعددی از طریق کاربرانی که با اشکال هر مدل آیفون به iOS 14 به روز شده اند ، در فروم پشتیبانی اپل وارد شده است. همچنین به نظر می رسد در برنامه های دیگر ، از جمله Signal و WhatsApp نیز وجود داشته باشد. بنابراین به نظر می رسد که در iOS 14 به جای فقط آیفون 12 یا برنامه پیام ها یک ایراد است.

  تا لحظه نوشتن این مقاله ، بیش از 5600 کاربر با همین مسئله به اپل سرازیر شده اند.

  < p> https://techbord.com اشکال آزار دهنده iOS 14 باعث کاهش پیام های اس ام اس برای هزاران کاربر می شود

  بسیاری درمان های مختلفی را انجام داده اند ، هم به تنهایی و هم به توصیه پشتیبانی اپل. کاربران سعی کرده اند دستگاه را مجدداً راه اندازی کرده ، مجدداً آن را مجدداً تنظیم کرده و تنظیمات دستگاه های دیگر اپل را که می توانند از طریق iCloud پیام دریافت کنند ، تغییر دهند ، اما هیچ کاری جواب نداد. با این حال ، فناوری های پشتیبانی به طور جداگانه به کاربران گفته اند که "" تیم مهندسی می خواست این مسئله را تکرار کند و سپس موارد تشخیصی را اجرا کند. "بنابراین به نظر می رسد که اپل از این وضعیت آگاه است ، اما مشخص نیست که توسعه دهندگان چه مدت طول می کشد با راه حل.

  MacRumors خاطرنشان می کند که با به روزرسانی در نسخه iOS 14.2.1 ، برخی از مشکلات پیام رسانی MMS که قبلاً گزارش شده بود ، برطرف شد ، اما اشکال SMS غیر مرتبط به نظر می رسد. خودیها مدتی است که دارای iOS 14.3 هستند اما گفتند که این مشکل در نسخه بتا وجود دارد. بنابراین ممکن است در به روزرسانی بعدی ، که چند روز دیگر عرضه می شود ، رفع نشود.

  اعتبار تصویر: DenPhotos

خبرهای دیگر از اپل