اشتراک‌های Apple Music، Apple TV+، و Apple One افزایش قیمت دریافت می‌کنند

چرا اهمیت دارد: اپل ممکن است آخرین شرکتی باشد که بازار و فشارهای اقتصادی را احساس می کند که اخیراً سایر شرکت ها را مجبور به افزایش قیمت ها یا ارائه طرح های اشتراک جدید کرده است. با این حال، قیمت اشتراک Apple TV+ که به تازگی معرفی شده است، در مقایسه با سایر سرویس‌های پخش قابل مقایسه است.

مشترکین Apple Music و Apple TV+ از دوشنبه شاهد افزایش قیمت اشتراک خود به میزان 1 یا 2 دلار خواهند بود، در حالی که بسته Apple One به 3 دلار افزایش می یابد. هیچ اشتراک دیگر اپل تا کنون قیمت های خود را افزایش نداده است.

خدمات اشتراک موسیقی این شرکت اکنون 10.99 دلار در ماه برای یک فرد (قبلاً 9.99 دلار) هزینه دارد، در حالی که قیمت طرح خانواده جدید 16.99 دلار است (بیشتر از 14.99 دلار). نرخ اشتراک سالانه اکنون 109 دلار (99 دلار سابق) است. یکی از سخنگویان اپل تأیید کرد که این افزایش به دلیل افزایش هزینه‌های صدور مجوز است.

علاوه بر این، Apple TV+ دارای قیمت ماهانه 6.99 دلار (در اصل 4.99 دلار) با گزینه اشتراک سالانه 69 دلار (قبلاً 49.99 دلار) است. اپل می گوید فکر می کند محتوایی که در سه سال گذشته به این سرویس اضافه کرده است، ارزش آن را افزایش داده است.

techbord.com اشتراک‌های Apple Music، Apple TV+، و Apple One افزایش قیمت دریافت می‌کنند

وقتی اپل Apple TV+ را راه‌اندازی کرد، سخاوتمندانه به هر کسی که سخت‌افزار جدید اپل را خریداری می‌کند این امکان را می‌دهد تا یک سال این سرویس را به صورت رایگان امتحان کند. این تاکتیک زمانی معنا پیدا کرد که در ابتدا محتوای زیادی در مقایسه با Netflix یا Hulu نداشت. امروز، مشترکین Apple TV+ بازی‌ها و سریال‌های MLB مانند For All Mankind، Severance، WeCrashed و تد لاسو برنده جایزه را دریافت می‌کنند. دارندگان دستگاه های جدید اپل اکنون تنها سه ماه رایگان دریافت می کنند.

برای کاربرانی که به آن برنامه ها یا هر برنامه نویسی اصلی دیگری علاقه مند هستند، 7 دلار در ماه در مقایسه با اکثر رقبا، معامله خوبی است، به خصوص با توجه به اینکه شامل 4K HDR می شود. جریان و بدون تبلیغات نتفلیکس اخیراً طرحی با پشتیبانی تبلیغاتی را با همان قیمت راه‌اندازی کرده است که بینندگان را به 720p محدود می‌کند و 4K HDR را پشت اشتراک ماهانه 20 دلاری قفل می‌کند. Paramount Plus دارای یک ردیف تبلیغاتی 5 دلاری است که شامل 4K نمی شود، در حالی که HBO Max طرح مشابهی دارد که قیمت آن 10 دلار است.

طرح جدید Apple TV+ از نظر قیمت، ویژگی ها و ویژگی ها به دیزنی پلاس نزدیک است. محتوا. Disney+ 8 دلار با 4K HDR و بدون تبلیغات است، در حالی که Hulu شامل 4K HDR تنها با 7 دلار با تبلیغات است.

Apple One نیز در حال افزایش قیمت است. اشتراک ها اکنون 16.95 دلار است که 2 دلار افزایش یافته است. این سرویس شامل Apple Music، Apple TV+، Apple Arcade و iCloud+ است. طرح خانواده به 22.95 دلار می رسد که 3 دلار بیشتر است. در نهایت، سطح برتر که Apple News+ و Apple Fitness+ را اضافه می کند، از 29.95 دلار به 32.95 دلار افزایش می یابد.

این شرکت قیمت سایر اشتراک های مستقل خود را تغییر نداده است. سرویس iCloud+ آن هنوز 0.099 دلار در ماه برای 50 گیگابایت، 2.99 دلار در ماه برای 200 گیگابایت و 9.99 دلار در ماه برای 2 ترابایت است. Apple Arcade اشتراک ماهانه 5 دلاری خود را حفظ می کند، در حالی که Apple News+ و Fitness+ 9.99 دلار باقی می مانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *