techbord.com استدلال های Epic علیه اپل به خوبی با قاضی نمی نشیند

Epic با این استدلال که اپل از App Store خود به شیوه ای ضد رقابتی استفاده می کند ، اپل را به دادگاه کشاند. با این حال ، قاضی منطقه ایوان ، ایوان راجرز ، با استدلال های Epic به نظر نمی رسد.

پس از نادیده گرفتن عمدی سیاست های پرداخت درون برنامه ای اپل ، اپیک شکایتی را علیه اپل به اتهام اقدامات ضد رقابتی آغاز کرد. دو شرکت در جلسه دادرسی روز دوشنبه از طریق زوم ظاهر شدند. با این حال ، به نظر می رسد قاضی دادگاه منطقه ایوون راجرز از استدلال های حقوقی اپیک ، طبق گزارشی از CNN ، چندان راضی نیست.

به طور مشخص ، قاضی راجرز با استدلال اپیک مبنی بر نقض قوانین ضد انحصاری اپل مخالفت کرد با الزام اینکه برنامه ها از سیستم پرداخت درون برنامه ای اپل در فهرست فروشگاه های App استفاده کنند.

"باغ های محصور شده از دهه ها قبل وجود داشته اند." "نینتندو یک باغ دیواری داشته است. سونی یک باغ دیواری داشته است. مایکروسافت یک باغ دیواری داشته است. آنچه اپل انجام می دهد تفاوت چندانی ندارد ... نادیده گرفتن اقتصاد صنعت ، کاری که شما از من می خواهید دشوار است دشوار است. "

هدف نهایی Epic استفاده از پرتابگر خود یا حداقل از سیستم پرداخت خودش برای کاهش 30٪ کاهش هزینه اپل (و گوگل) از طریق پرداخت درون برنامه ای استفاده کنید. با این حال ، اپل استدلال کرده است که این می تواند منجر به مسائل امنیتی شود. اپیک در پاسخ گفت: این تهدید امنیتی نیست زیرا یک شرکت با سابقه و شریک تجاری اپل است. قاضی راجرز دوباره مخالفت کرد. این مسئله امنیت است. این مسئله امنیت است! "

" شما کاری انجام داده اید ، با عدم موفقیت در مورد آن دروغ گفته اید. این مسئله امنیت است. این مسئله امنیت است! " راجرز گفت. "افراد زیادی در میان مردم وجود دارند که شما را به خاطر آنچه که انجام داده اید قهرمان می دانند ، اما هنوز صادقانه نیست."

این نبرد مداوم بین اپل و اپیک سرگرم کننده بوده است. هر دو طرف در تلاش همزمان برای نجات چهره ، شرکت های بزرگ را به لجن می اندازند. اپیک میزبان یک تورنمنت Fortnite بود ، که به برندگان با تکنولوژی گران قیمت - غیر از محصولات اپل ، پاداش داد. اپل حساب های Epic Games را از استفاده از سیستم ورود به سیستم اپل انکار کرد.

مشاجره اپل با Epic به توسعه دهندگان دیگر نیز تسری پیدا می کند. Spotify ، Epic ، Deezer ، Protonmail و سایر توسعه دهندگان "ائتلاف برای عدالت برنامه" را تشکیل داده اند که از "آزادی انتخاب و رقابت عادلانه در اکوسیستم برنامه" حمایت می کند. "حتی مایکروسافت نیز برای اجازه دادن به بازی با اپل می جنگد سرویس های جریانی مانند xCloud و Stadia در App Store.

دادرسی روز دوشنبه در مورد بازگشت Fortnite به App Store چیزی حل نکرده است ، اگرچه تصمیمی در این باره وجود دارد. قاضی راجرز پیشنهاد دادگاه هیئت منصفه را داد تا "" درک کند که افراد واقعی چه فکر می کنند. "

استدلال های Epic علیه اپل به خوبی با قاضی نمی نشیند
apple/استدلال-های-epic-علیه-اپل-به-خوبی-با-قاضی-نمی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
techbord.com اولین گردشگر قمری SpaceX در حال پذیرش برنامه های خدمه است
techbord.com گزارش شده است TSMC ، با وجود سفارشات معوقه ، ظرفیت اضافی ویفر را به حراج گذاشته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.