techbord.com استخراج کنندگان داده اشتراک اشتراک Apple One را در کد Apple Music پیدا می کنند

شایعه سازی: اپل هم خودش و هم توسعه دهندگان را تحت فشار قرار داده است تا به خدمات مبتنی بر اشتراک بپردازند. این شرکت در حال حاضر چندین پیشنهاد از جمله Apple Music ، Apple TV + ، News + ، Apple Arcade و iCloud را ارائه داده است. اکنون به نظر می رسد که ممکن است در حال تهیه بسته های این اشتراک ها با نرخ تخفیف در بسته ای به نام Apple One باشد.

اپل ممکن است همه سرویس های اشتراک خود را در یک بسته واحد تحت عنوان "Apple One " قرار دهد. استخراج کنندگان داده در 9to5Google جدیدترین به روزرسانی APK را برای برنامه Apple Music برای Android از بین بردند و منابع را به "Apple One " کشف کردند "و " بسته اشتراک "در کد. حتی توضیحاتی وجود داشت که سرنخ های بیشتری ارائه می داد.

"اشتراک Apple Music شما از ابتدای٪ s در Apple One لحاظ می شود. برای هر دو اشتراک هزینه ای از شما کسر نمی شود. شما می توانید اشتراک Apple One خود را با استفاده از خود مدیریت کنید iPhone ، iPad ، Apple TV یا Mac "

بنابراین کد حاکی از آن است که Apple One شامل Apple Music و حداقل یک سرویس اشتراک دیگر خواهد بود. همچنین به نظر می رسد داده کاوی گزارشی از بلومبرگ در ماه آگوست را تأیید می کند مبنی بر اینکه اپل در حال کار بر روی بسته های اشتراکی است که افراد ناشناس از آنها با عنوان "Apple One" یاد می کند.

 https://techbord.com استخراج کنندگان داده ، اشتراک اشتراک Apple One را در کد Apple Music ذکر می کنند

منابع گفتند که قیمت گذاری طبقات مختلفی دارد. یک "بسته اصلی" شامل Apple Music و Apple TV + است. بسته های گران قیمت دارای رده اصلی با اشتراک های دیگر مانند Apple Arcade ، News + و فضای ذخیره سازی به روز شده iCloud هستند. در مقایسه با پرداخت هزینه برای هر سرویس به طور جداگانه ، قیمت بسته های نرم افزاری تخفیف می یابد.

APK هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت گذاری یا تاریخ انتشار نداشت ، اما گفت که کاربران می توانند Apple One خود را مدیریت کنند اشتراک از iPad ، iPhone ، AppleTV یا Mac آنها. همچنین حتی اگر کد در نسخه Android Apple Music پیدا شده بود ، به دستگاه های Android اشاره ای نکرد.

لازم به ذکر است که مراجعه به ویژگی ها و خدمات منتشر نشده موجود در کد منبع یک برنامه انجام می شود لزوما تضمین نمی کند که آنها می آیند ، بنابراین در این مرحله ، اخبار را به عنوان یک شایعه در نظر بگیرید. با این حال ، اپل در 15 سپتامبر یک رویداد مطبوعاتی برگزار می کند ، بنابراین ممکن است در آن زمان چیزی رسمی بشنویم.

اعتبار تصویر: Apple Music توسط Jinna Sardsongvit ، Bundled Services توسط Sritan Motati

استخراج کنندگان داده اشتراک اشتراک Apple One را در کد Apple Music پیدا می کنند
apple/استخراج-کنندگان-داده-اشتراک-اشتراک-apple-one-را-در-کد.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
techbord.com جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
techbord.com تسلا در حال استخدام نیروهای پشتیبانی اختصاصی برای رسیدگی به توییت های عصبانی است که به Elon Musk پرداخته شده است
techbord.com PS5 در سال 2020 تقریبا دو برابر XBSX واحد فروخت
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.