خبر

 • تک بورد - از زمان دریافت بازی جدید Apple Arcade هشت هفته می گذرد

  از زمان دریافت بازی جدید Apple Arcade هشت هفته می گذرد
  13 روز و 4 ساعت قبل

  آیا شما مشترک اپل آرکید هستید؟ در این صورت ، شما اخیراً متوجه کمبود اضافات در سرویس شده اید. در واقع دو ماه کامل از بروز هرگونه بازی جدید در Apple Arcade می گذرد.

  MacRumors گزارش می دهد که قبل از 2 آوریل ، اپل آرکید بازی های جدید را جمعه ها به طور متناوب اضافه می کند ، اما از آن زمان تاکنون در هشت هفته چیزی نرسیده است.

  مکث در نسخه ها منتشر شد درست بعد از اینکه اپل اعلام کرد 30 بازی از جمله NBA 2K21 Arcade Edition ، Star Trek: Legends و The Oregon Trail همراه با دو دسته جدید: Classics بی انتها و App Store Greats به اپل آرکید می آیند.

  30 عنوان اضافی تعداد بازی های موجود در این سرویس را به بیش از 180 مورد رساند ، اما از آن زمان تاکنون چیز دیگری در اپل آرکید قرار نگرفته است. با این حال ، اپل عناوین متعددی را به عنوان "به زودی" تبلیغ می کند ، از جمله Solitaire Stories ، گیج کننده Frenzic اضافه کاری و RPG Legends of Kingdom Rush. انتظار می رود اضافه کردن بازی ها به صورت هفتگی از فردا آغاز شود.

  همانطور که در شماره های فروش تلفن ، iPad و Mac وجود دارد ، اپل تعداد مشترکین Apple Arcade را مشخص نمی کند. در ابتدای سال گذشته ، یک تحلیلگر پیش بینی کرده بود که در پایان سال 2020 12 میلیون کاربر داشته باشد ، اما این بسیار خوش بینانه به نظر می رسد ، به ویژه اینکه بسیاری از افراد با پایان دوره آزمایشی اشتراک را متوقف می کنند. این برنامه همچنین فاقد برنامه کشنده ای است که شما را به ثبت نام ترغیب می کند.

  اپل در سپتامبر 2019 راه اندازی شد و خدمات Apple Arcade را به عنوان یک تجربه بدون تبلیغ و بدون خرید در برنامه تبلیغ می کند. این برنامه در iPhone ، iPad ، iPod touch ، Apple TV و Mac با قیمت 4.99 دلار در ماه یا به عنوان بخشی از بسته 14.99 دلار در ماه (شخصی) Apple One وجود دارد که شامل Apple Music ، Apple TV + و 50 گیگابایت iCloud نیز هست. ذخیره سازی.

  اعتبار تصویر: دانیل کنستانت

خبرهای دیگر از اپل