خبر

 • تک بورد - احتیاط: macOS 11 Big Sur ممکن است MacBook Pro 2013 - 2014 شما را آجر کند

  احتیاط: macOS 11 Big Sur ممکن است MacBook Pro 2013 - 2014 شما را آجر کند
  18 روز و 13 ساعت قبل

  بسیاری از افراد دوست دارند اولین کسانی باشند که از آخرین فن آوری برخوردار هستند ، اما سوار شدن بر لبه خونریزی می تواند خطرات آن را به همراه داشته باشد. این که سخت افزار باشد یا نرم افزار ، یک فرزندخواندگی اولیه همیشه عاقلانه ترین حرکت نیست. کاربران MacBook Pro قدیمی تر این روش را به سختی با Big Sur می آموزند.

  اپل پنجشنبه گذشته macOS 11 را که بیشتر با نام Big Sur شناخته می شود ، منتشر کرد و برخی از کاربران در حال حاضر یک نقص شدید را گزارش کرده اند که باعث لپ تاپ آنها شده است. به نظر می رسد این مسئله در MacBook Pro های تولید شده از اواخر سال 2013 تا اواسط سال 2014 جدا باشد ، اما با توجه به حوادث گزارش شده در توییتر ، Reddit و انجمن پشتیبانی اپل ، به نظر می رسد این مشکل نسبتاً گسترده باشد.

  < p> به OSX Big Sur به روز نکنید ، رایانه من از ساعت گذشته یخ زده است ، کسی که با همان مشکل روبرو است؟ . pic.twitter.com/6cqUMWZRr3

  - onدون برنی (bersoriano) در تاریخ 15 نوامبر 2020

  اشکال در مراحل نصب رخ می دهد. قبل از اینکه Big Sur نصب را تمام کند ، لپ تاپ روی صفحه خالی یا یک صفحه سیاه که نوار پیشرفت متوقف شده را نشان می دهد ، مسدود می شود. گزینه های مختلف راه اندازی ، مانند تنظیم مجدد کنترل کننده سیستم مدیریت یا NVRAM ، قادر به حل مشکل نیستند. تلاش برای راه اندازی مجدد MacBook Pro در حالت بازیابی اینترنت یا حالت ایمن نیز کارایی ندارد ، لپ تاپ فقط به صفحه سیاه مرگ برمی گردد.

  به گفته یکی از کاربران ، تنها راه حل پشتیبانی پشتیبانی از برنامه ریزی است تعمیر مهندسان اپل از این خطا آگاه هستند و در حال بررسی چگونگی رفع آن هستند ، اما در مورد مدت زمان طولانی آن چیزی مشخص نیست. در همین حال ، اگر تصادفاً یک MacBook Pro 2013 یا 2014 دارید ، ممکن است بخواهید نصب Big Sur را تا زمانی که اپل راه حلی پیدا نکند به تعویق بیندازید.

  اخیراً ، به نظر می رسد توسعه دهندگان نرم افزار و سخت افزار به ما پیشنهاد می دهند دلیل کافی برای جلوگیری از فرزندخواندگی زود هنگام کنسول های PlayStation 5 یک روزه سونی هنگام بارگیری برخی از بازی ها که به کاربران نیاز دارد تا PS5 خود را به صورت کارخانه تنظیم کنند ، گیر کرده اند. همچنین گزارش هایی مبنی بر افزایش دود Xbox Series X | S وجود داشت ، اما به نظر می رسد که بیشتر این حوادث کلاهبرداری بوده است.

خبرهای دیگر از اپل