خبر

 • تک بورد - آیفون 14 اپل ممکن است اولین گوشی باشد که بدون درگاه سیم کارت فیزیکی عرضه می شود

  آیفون 14 اپل ممکن است اولین گوشی باشد که بدون درگاه سیم کارت فیزیکی عرضه می شود


  27 روز و 7 ساعت قبل

  در ابتدا انتظار می رفت اولین آیفون بدون اسلات سیم کارت فیزیکی، مدل آیفون 15 پرو باشد که در اواخر سال 2023 عرضه می شود، اما آخرین شایعات نشان می دهد که این تغییر یک سال زودتر اتفاق می افتد. از جمله مزایای بالقوه می توان به طراحی یکپارچه تر و بهبود مقاومت در برابر آب اشاره کرد.

  یک منبع آگاه ناشناس اخیراً به MacRumors فاش کرده است که اپل به ارائه دهندگان بزرگ بی سیم در ایالات متحده گفته است که تا سپتامبر 2022 برای آیفون های دارای eSIM فقط آماده شوند. منبع یک سند "به ظاهر قانونی" در اختیار نشریه قرار داده است. که جدول زمانی این ابتکار را مشخص کرد، اگرچه به طور مشخص، در سند به نام اپل یا آیفون اشاره نشده است.

  طبق انتقال، برخی از اپراتورهای آمریکایی ظاهراً شروع به فروش مدل‌های منتخب آیفون 13 بدون نانو خواهند کرد. -سیم کارت در جعبه در سه ماهه دوم سال 2022. مدل‌های آیفون 13 که در وب‌سایت اپل و فروشگاه‌های خرده‌فروشی آن فروخته می‌شوند، دارای نانو سیم‌کارت نیستند، اما از سیم‌کارت‌های دیجیتالی به نام eSIM پشتیبانی می‌کنند که به استفاده از سرویس فعال بدون نیاز به فیزیکی کمک می‌کنند. کارت.

  https://techbord.com <b>آیفون</b> 14 اپل <b>ممکن</b> است <b>اولین</b> <b>گوشی</b> <b>باشد</b> که <b>بدون</b> <b>فیزیکی</b> <b>عرضه</b> می شود. اسلات سیم کارت

  با توجه به تاریخ ادعایی سپتامبر 2022، این احتمال وجود دارد که اپل بتواند فازبندی را آغاز کند اسلات های فیزیکی سیم کارت را از خانواده آیفون 14 خارج کنید.

  طراحی فقط eSIM می تواند گوشی نمادین اپل را یک قدم به دیدگاه افسر طراحی سابق جانی آیو از آیفونی که شبیه به یک صفحه واحد است نزدیک تر کند. شیشه. همچنین احتمالاً ساخت را کمی آسان‌تر می‌کند و مقاومت در برابر آب را بیشتر می‌کند.

  آی‌فون بعدی اپل - یا حداقل، مدل‌های Pro - همچنین شایعه شده است که دارای یک دوربین 48 مگاپیکسلی با سبک پریسکوپ است. گفته می شود طراحی لنز برای سال بعد در دست ساخت است.

  اعتبار تصویر iFixit


  تگ ها:

  آیفون , ممکن , اولین , گوشی , باشد , بدون , درگاه , کارت , فیزیکی , عرضه


  v 43
خبرهای دیگر از اپل