خبر

 • تک بورد - آیفون 13 می تواند بهره وری چشمگیری از باتری جدید و فناوری نمایشگر بدست آورد

  آیفون 13 می تواند بهره وری چشمگیری از باتری جدید و فناوری نمایشگر بدست آورد
  29 روز و 13 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: تحلیلگر اپل ، مینگ چی کو معتقد است که آیفون بعدی این شرکت که به طور موقت به عنوان آیفون 13 شناخته می شود ، می تواند اولین کسی باشد که از نوع جدیدی از فناوری باتری به نام باتری های تخته نرم استفاده می کند. این ، همراه با سود بالقوه نوع جدید نمایشگر ، می تواند باعث ماندگاری باتری بسیار بهتر شود. حتی بحث این است که اپل می تواند نوعی نمایشگر همیشه روشن را تجربه کند ، اگرچه مسلماً این

  در یادداشت سرمایه گذاری اخیر که توسط 9to5Mac مشاهده شد ، کو گفت که پیش بینی می کند تامین کننده باتری Jialianyi حدود 40 تا 50 درصد از سفارشات باتری برد نرم اپل برای آیفون 13 و آیفون 13 مینی را بدست آورد. پیش بینی او این است که می تواند درآمد شرکت را از اپل سالانه حدود 100 درصد افزایش دهد.

  کو گفت که فناوری جدید باتری به اپل امکان می دهد تا فضای داخل آیفون را ذخیره کند و هزینه ها را کاهش دهد. این به نوبه خود می تواند باعث تولید آیفون های نازک با ظرفیت انرژی مشابه شود یا به اپل اجازه می دهد بدون تغییر اندازه شاسی گوشی ، ظرفیت بیشتری را در همان فضای فشرده کند.

   https://techbord.com آیفون 13 می تواند بهره وری قابل توجهی را از باتری جدید و فناوری نمایشگر به دست آورد

  اوایل این هفته ، همچنین گزارش شد اپل ممکن است از نمایشگر کم مصرفتری در آیفون های 2021 خود استفاده کند که مصرف برق را 10 تا 20 درصد کاهش می دهد. گزارش شده است که پنل های OLED ، مبتنی بر فناوری به نام اکسید پلی کریستال در دمای پایین (LTPO) ، از ال جی تهیه می شوند.

  اعتبار تصویر: Poravute Siriphiroon ، ms_pics_and_more

خبرهای دیگر از اپل