خبر

 • تک بورد - آیفون 13 اپل با پیشرفت های دوربین بارگذاری می شود

  آیفون 13 اپل با پیشرفت های دوربین بارگذاری می شود
  5 روز و 19 ساعت قبل

  بعید است که نسل بعدی آیفون اپل بتواند رویدادی برای ارتقاء ابرسیکلت مانند مدل سال گذشته ایجاد کند ، اما انتظار می رود که دارای ویژگی های جدید دوربین جذاب باشد که مطمئناً توجه عکاسان آماتور و حرفه ای را به خود جلب می کند.

  منابع مطلع به مارک گورمن ، خودی اپل ، گفتند که آیفون بعدی شامل نسخه ویدئویی از حالت پرتره محبوب و همچنین یک سیستم جدید شبیه به فیلتر است که ظاهر تصاویر را بهبود می بخشد. قابلیت ضبط ویدئو با فرمت با کیفیت بالاتر ، که ظاهراً اپل آن را ProRes می نامد.

  حالت عمودی باعث تار شدن پس زمینه برای عکس ها می شود و انتظار می رود که تأثیر مشابهی را برای ویدئو داشته باشد. بر اساس این گزارش ، کاربران می توانند قدرت اثر را پس از ضبط تنظیم کنند.

  سیستم فیلتر جدید نه تنها یک فیلتر عمومی را بر روی کل عکس اعمال نمی کند ، بلکه از هوش مصنوعی نیز استفاده می کند. برای اعمال تغییرات دقیق در اشیاء و افراد در تصاویر. 13 نوع.

  https://techbord.com آیفون 13 اپل با پیشرفت دوربین بارگیری می شود

  در اواخر سال گذشته ، تحلیلگر اپل مینگ چی کو گفت که انتظار دارد iPhone 13 در چهار اندازه مشابه دستگاه نسل فعلی عرضه شود. وی همچنین خاطرنشان کرد که دوربین های فوق عریض در دو مدل رده بالا دارای لنزهای شش عنصری با دیافراگم f/1.8 با فوکوس خودکار خواهند بود. این به تنهایی یک ارتقاء مناسب خواهد بود ، زیرا دوربین های فوق عریض در سری آیفون 12 از لنزهای پنج عنصری با دیافراگم f/2.4 با فوکوس ثابت استفاده می کنند.

  گورمن در ادامه اشاره کرد که جدید آیفون 13 از پردازنده A15 Bionic اپل استفاده می کند و دارای شکاف کوچکتر در جلو و صفحه نمایش با نرخ تازه سازی 120 هرتز است. ممکن است یک صفحه نمایش همیشه روشن نیز در کارت ها باشد.

  انتظار می رود که اپل نسل بعدی آیفون ها را در اوایل تا اواسط سپتامبر رونمایی کند.

خبرهای دیگر از اپل