خبر

 • تک بورد - آیفون 12 بهتر از آیفون 11 ارزش فروش مجدد خود را حفظ کرده است

  آیفون 12 بهتر از آیفون 11 ارزش فروش مجدد خود را حفظ کرده است
  19 روز و 9 ساعت قبل

  سری آیفون 12 نه تنها فروش خوبی داشته بلکه ارزش خود را در طول زمان بهتر از محدوده آیفون 11 نیز حفظ کرده است. اپل اکنون در حال آماده سازی برای عرضه آیفون 13 در پنجره معمول راه اندازی ماه سپتامبر است ، بنابراین اگر می خواهید آیفون فعلی خود را بفروشید ، اکنون بهترین زمان برای انجام آن است.

  در ماه ژوئن ، آیفون 12 به لطف طراحی جدید ، اتصال 5G و تلفیق نمایشگرهای OLED در کل سری ، از 100 میلیون واحد فروخته شده پیشی گرفت. در مقایسه با آیفون 11 ، دو ماه دیگر طول کشید تا علی رغم اینکه طبق برنامه معمول انتشار اپل و بدون بسیاری از تأخیرهای تولید آیفون 12 ، تولید شد ، به همان حجم فروش رسید.

  در حقیقت ، آیفون 12 فروش بسیار خوبی دارد به طوری که ال جی در حال حاضر به دنبال فروش آیفون در فروشگاه های خرده فروشی خود است ، و این باعث ناراحتی سامسونگ است که از همکاری خود با شرکت های مخابراتی برتر کره جنوبی استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که آیفون تنها نیست. گزینه هایی که مصرف کنندگان در بهترین فروشگاه ها مشاهده می کنند.

  اکنون که آیفون 12 برای چندین ماه در بازار بوده است و ما نزدیکتر به عرضه آیفون بعدی هستیم ، ارزش دارد که چگونه خوب این نسل ارزش خود را به مرور حفظ می کند.

  https://techbord.com آیفون 12 ارزش فروش مجدد خود را بهتر حفظ می کند از نظر آیفون 11

  بر اساس گفته های SellCell ، محدوده آیفون 12 در شش ماه اول از زمان عرضه فقط 34.5 درصد ارزش خود را از دست داده است. ch برای مقایسه ، مدل های آیفون 11 در همین مدت 43.8 درصد از ارزش خود را از دست دادند.

  نقطه روشن مدل اصلی آیفون 11 است که کمی بیش از 49 درصد ارزش خود را از دست داد 21 ماه موجود است. خانواده آیفون 12 در ماه اول پس از عرضه به شدت کاهش یافت ، اما همه مدل ها به جز آیفون 12 مینی در ماه های بعدی به تدریج مقداری از ارزش خود را بازیافتند.

   https://techbord.com آیفون 12 میزان فروش مجدد خود را بهتر از آیفون 11 حفظ کرده است

  آیفون 12 مینی از زمان راه اندازی مورد جالبی است. قیمت فقط 100 دلار کمتر از آیفون 12 معمولی بود. با این وجود مینی هرگز بازار خود را پیدا نکرد ، که همراه با وجود آیفون SE 2 بسیار ارزان تر بود ، تقاضای آیفون 12 مینی را کاهش داد و 41 درصد از دست داد ارزش آن در شش ماه اول پس از راه اندازی. به نظر می رسد که آیفون 12 پرو مکس بیشترین جستجوگر مورد استفاده در این سری است و فقط 29 درصد از ارزش خود را در مدت زمان مشابه از دست داده است.

  گفته می شود که اپل انتظار دارد آیفون 13 حتی بهتر فروش کند ، از تأمین کنندگان درخواست می کند تا تولید را تا پایان سال 20 درصد افزایش دهند. با توجه به شایعات و درزهای منتشر شده تاکنون ، آیفون 13 یک ارتقا incre فزاینده نسبت به آیفون 12 خواهد بود ، اما غول کوپرتینو اقدامات دیگری را انجام داده است تا اطمینان حاصل کند که این آیفون در زمان انتشار عادی ، اواسط تا اواخر ماه سپتامبر به زمین می نشیند. / p>

  یکی دیگر از مشاهدات جالب در گزارش SellCell این است که وفاداری به مارک Android به ویژه در بین کاربران سامسونگ در حال سقوط است. 26 درصد از آنها قصد تغییر نام تجاری دیگر ، احتمالاً حتی به آیفون 13 را دارند. در هر صورت ، اگر می خواهید آیفون دست دوم خود را بفروشید ، اکنون بهترین زمان برای انجام این کار است.

خبرهای دیگر از اپل