techbord.com آیفون بر ده دستگاه برتر فعال شده در کریسمس در ایالات متحده تسلط دارد

اگر امسال کریسمس تلفن هوشمندی به شما هدیه داده شده است ، احتمال اینکه این یکی از 9 مدل آیفون باشد که در سه سال گذشته به بازار عرضه شده ، زیاد است. آیفون 11 محبوب ترین گروه بود ، در حالی که آیفون 12 مینی حتی از نظر تعداد کل فعال سازی دستگاه ، در میان ده مورد برتر قرار نگرفت.

در اوایل این ماه ، متوجه شدیم که اپل در پاسخ به تقاضای بهتر از حد انتظار برای هر دو سری جدید آیفون 12 و همچنین مدل های قدیمی تر مانند آیفون 11 و آیفون SE ، از تامین کنندگان خواسته است تا تولید آیفون را برای سال 2021 افزایش دهند.

بر اساس گزارشی از Flurry Analytics ، آیفون در این ماه پرفروش ترین گوشی بود و آیفون 11 از نظر تعداد فعال سازی های روز کریسمس تاج را به خود اختصاص داده است. پس از آن آیفون XR ، آیفون 12 پرو مکس و آیفون 12 به نمایش در می آیند که نشان می دهد آیفون XR دو سال پس از عرضه ، همچنان بیشترین تقاضا را دارد که بیشتر به لطف قیمت اولیه آن 499 دلار است.

https://techbord.com آیفون بر ده دستگاه برتر فعال شده در کریسمس در ایالات متحده حاکم است

در در هفت روز منتهی به کریسمس ، آیفون SE نسبتاً آهسته فروخت ، اما در روز کریسمس شاهد افزایش 34 درصدی تعداد فعال سازی ها بود. از طرف دیگر ، به طور قابل توجهی در این گزارش آیفون 12 مینی وجود ندارد ، که تقاضای کمتری از حد انتظار داشت. به طور کلی 9 از 10 نقطه مهم برای فعال سازی دستگاه در روز کریسمس ، آیفون بود ، به استثنای LG K30 ، یک تلفن هوشمند ارزان قیمت که نسبت به میانگین 7 روزه 181 درصد افزایش فروش داشته است.

فعال سازی گوشی های هوشمند جدید در روز کریسمس امسال نسبت به سال گذشته 23 درصد کاهش داشته است ، اما تحلیلگران مردد هستند که نتیجه بگیرند که چه چیزی باعث آن شده است ، حتی اگر ما یک دوره از مشکلات اقتصادی را پشت سر بگذاریم ، بیکاری در ایالات متحده هنوز بیش از 7 سال است درصد و از هر سه آمریکایی یک نفر گزارش می دهند که در تأمین نیازهای خانگی مشکل دارند.

آیفون بر ده دستگاه برتر فعال شده در کریسمس در ایالات متحده تسلط دارد
apple/آیفون-بر-ده-دستگاه-برتر-فعال-شده-در-کریسمس-در-ایالات-متحده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا کارت جدید مبتنی بر پاسکال ، GT 1010 را راه اندازی می کند
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.