خبر

 • تک بورد - آیفون بر ده دستگاه برتر فعال شده در کریسمس در ایالات متحده تسلط دارد

  آیفون بر ده دستگاه برتر فعال شده در کریسمس در ایالات متحده تسلط دارد
  چند ثانیه قبل

  اگر امسال کریسمس تلفن هوشمندی به شما هدیه داده شده است ، احتمال اینکه این یکی از 9 مدل آیفون باشد که در سه سال گذشته به بازار عرضه شده ، زیاد است. آیفون 11 محبوب ترین گروه بود ، در حالی که آیفون 12 مینی حتی از نظر تعداد کل فعال سازی دستگاه ، در میان ده مورد برتر قرار نگرفت.

  در اوایل این ماه ، متوجه شدیم که اپل در پاسخ به تقاضای بهتر از حد انتظار برای هر دو سری جدید آیفون 12 و همچنین مدل های قدیمی تر مانند آیفون 11 و آیفون SE ، از تامین کنندگان خواسته است تا تولید آیفون را برای سال 2021 افزایش دهند.

  بر اساس گزارشی از Flurry Analytics ، آیفون در این ماه پرفروش ترین گوشی بود و آیفون 11 از نظر تعداد فعال سازی های روز کریسمس تاج را به خود اختصاص داده است. پس از آن آیفون XR ، آیفون 12 پرو مکس و آیفون 12 به نمایش در می آیند که نشان می دهد آیفون XR دو سال پس از عرضه ، همچنان بیشترین تقاضا را دارد که بیشتر به لطف قیمت اولیه آن 499 دلار است.

  https://techbord.com آیفون بر ده دستگاه برتر فعال شده در کریسمس در ایالات متحده حاکم است

  در در هفت روز منتهی به کریسمس ، آیفون SE نسبتاً آهسته فروخت ، اما در روز کریسمس شاهد افزایش 34 درصدی تعداد فعال سازی ها بود. از طرف دیگر ، به طور قابل توجهی در این گزارش آیفون 12 مینی وجود ندارد ، که تقاضای کمتری از حد انتظار داشت. به طور کلی 9 از 10 نقطه مهم برای فعال سازی دستگاه در روز کریسمس ، آیفون بود ، به استثنای LG K30 ، یک تلفن هوشمند ارزان قیمت که نسبت به میانگین 7 روزه 181 درصد افزایش فروش داشته است.

  فعال سازی گوشی های هوشمند جدید در روز کریسمس امسال نسبت به سال گذشته 23 درصد کاهش داشته است ، اما تحلیلگران مردد هستند که نتیجه بگیرند که چه چیزی باعث آن شده است ، حتی اگر ما یک دوره از مشکلات اقتصادی را پشت سر بگذاریم ، بیکاری در ایالات متحده هنوز بیش از 7 سال است درصد و از هر سه آمریکایی یک نفر گزارش می دهند که در تأمین نیازهای خانگی مشکل دارند.

خبرهای دیگر از اپل