خبر

 • تک بورد - آخرین کمپین تبلیغاتی اینتل MacBook های مجهز به M1 را مسخره می کند

  آخرین کمپین تبلیغاتی اینتل MacBook های مجهز به M1 را مسخره می کند
  23 روز و 20 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: تراشه های M1 اپل باعث تحسین منتقدین و مصرف کنندگان شده اند و به نظر می رسد اینتل به یک مورد از هیولای چشم سبز دست پیدا می کند. چیپزیلا ، پردازنده های خود به منظور جابجایی در راه حل داخلی کوپرتینو به بیرون رانده شدند ، یک کمپین تبلیغاتی را راه اندازی کرده و نقایص لپ تاپ های مجهز به M1 را برجسته می کند.

  اینتل تبلیغات "Go PC" را در حساب رسمی توییتر خود ارسال کرده است. جدیدترین این موارد باعث افتخار است که رایانه های شخصی هم وسیله انتخاب دانشمندان و هم گیمرها هستند ، زیرا آنها می توانند "موشک را پرتاب کنند و Rocket League را راه اندازی کنند."

  فقط یک رایانه شخصی می تواند دانشمندان و گیمرها را به طور یکسان قدرت دهد. . #GoPC

  - اینتل (intel) 10 فوریه 2021

  پیوند موجود در توییت به یک ویدیوی YouTube با حمایت اینتل توسط Jon Rettinger هدایت می شود که بررسی می کند چرا کسی که می خواهد یک Mac مجهز به M1 بخرد باید یک مورد را در نظر بگیرد ابتدا از لپ تاپ های جدید Evo اینتل استفاده کنید.

  "اگر در سال 2021 به دنبال یک لپ تاپ خوب هستید ، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید ، اما انتخاب پردازنده ممکن است از آنچه فکر می کنید مهمتر باشد ، "توضیحات ویدئو را می خواند.

  این آگهی از هفته گذشته پیروی می کند که هیچ مک قادر به داشتن حالت رایانه لوحی ، صفحه لمسی و قلم در یک دستگاه واحد نیست ، برخلاف رایانه شخصی.

  فقط یک رایانه شخصی قابلیت رایانه لوحی ، صفحه لمسی و قلم را در یک دستگاه ارائه می دهد. #GoPC

  - اینتل (intel) 2 فوریه 2021

  پردازنده های اینتل سال ها قبل از ورود تراشه های M1 به Mac ها نیرو می دادند و پردازنده های تیم آبی در بسیاری از MacBook ها باقی مانده اند ، اما اپل می گوید این هدفها تا سال 2022 تمام پردازنده های اینتل را از خط تولید خود حذف کند.

  https://techbord.com جدیدترین Intel کمپین تبلیغاتی اخیراً مک بوک های M1-powered MacBooks را مسخره می کند

  اینتل اخیراً یک سری معیارها را در مقایسه M1 MacBook Pro با لپ تاپ با Core i7-1185G7 منتشر کرده است. این گزارش مورد انتقاد قرار گرفته است زیرا به نظر می رسد این آزمایشات به نفع اینتل انتخاب شده است. در بخش بازی ، بازی های "بی شماری" را که در M1 اجرا نمی شوند ، یادداشت می کند ، اگرچه تراشه اپل در چندین عنوان که بر روی هر دو پردازنده کار می کنند ، عملکرد بهتری نسبت به Intel دارد.

خبرهای دیگر از اپل