خبر

 • تک بورد - آخرین به روزرسانی Apple iOS نقص امنیتی را که قبلاً مورد سو استفاده قرار گرفته است برطرف می کند

  آخرین به روزرسانی Apple iOS نقص امنیتی را که قبلاً مورد سو استفاده قرار گرفته است برطرف می کند
  28 روز و 2 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اگر چیزی مثل من هستید ، ممکن است گاهی اوقات بارگیری به روزرسانی های iOS و iPadOS را به مدت یک روز یا یک هفته به خصوص موارد کوچک متوقف کنید. اما جدیدترین به روزرسانی اپل برای iPhone و iPad یکی از مواردی است که باید اولویت بندی کنید. این یک نقص امنیتی است که توسط افراد مخرب در طبیعت به طور فعال مورد سو استفاده قرار می گیرد.

  یک روز دیگر ، یک سو explo استفاده امنیتی دیگر. اپل در یک سند امنیتی توضیح می دهد که به روزرسانی جزئی - iOS 14.4.2 و iPadOS 14.4.2 - "محتوای وب بدخواهانه ساخته شده [که ممکن است منجر به اسکریپت نویسی جهانی سایت شود" را مسدود می کند. این بدان معنی است که یک وب سایت مخرب می تواند به اطلاعات سایر صفحاتی که در دستگاه خود باز کرده اید دسترسی پیدا کند. دستگاه های قدیمی تر می توانند iOS 12.5.2 را بارگیری کنند که شامل یک پچ مشابه است.

  اپل ادامه می دهد که این آسیب پذیری قبلاً مورد بهره برداری قرار گرفته است ، اگرچه جزئیات بیشتر در دسترس نیست.

  نصب به روزرسانی ساده است: تنظیمات را روی دستگاه خود راه اندازی کنید ، روی General ، سپس Software Update ضربه بزنید. اگر آیفون یا آی پد شما به روزرسانی را به طور خودکار نصب نکرده است ، iOS یا iPadOS 14.4.2 باید آماده و منتظر باشد.

  این رفع مشکل امنیتی برای آیفون 6s و نسخه های بعدی 14.4.2 در دسترس است. ، در حالیکه 12.5.2 دستگاههایی با قدمت آیفون 5S را از سال 2013 پوشش می دهد ، که به نظر می رسد پشتیبانی خوبی در کتاب ما باشد.

خبرهای دیگر از اپل